اقتصادی

منابع به سمت تامین کالاهای اساسی مردم در نوروز هدایت شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: همه مجموعه کشور، استان و شهرستان‌ها در تلاش هستند تا ایام نوروز خوبی و مملو از آرامشی را برای مردم رقم بزنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، ظاهر پورمجاهد چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه، در جلسه ستاد کنترل و تنظیم بازار شهرستان ملایر، از روند ارائه گزارش ستاد تنظیم بازار در این شهرستان ابراز خرسندی کرد و افزود: با همت دولت مردمی، منابع به سمت تامین کالاهای اساسی مردم هدایت شده تا کمبود و مشکلی در بازار نوروز نداشته باشیم.

وی خواستار رصد و نظارت جدی مسئولان از سطح بازار و مراکز عرضه کالاهای اساسی تنظیم بازار شد و اظهارکرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در روند توزیع اقلام تنظیم بازار و نهاده‌های دامی، از دادن سهمیه و حواله به این مراکز خودداری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه در تامین کالاهای اساسی با کسی تعارف نداریم و با متخلفان به جد برخورد می‌شود، ادامه داد: در ملایر به واسطه خوش فکری و تدبیر فرماندار و مجموعه ستاد تنظیم بازار، مشکلی در حوزه تنظیم بازار نداریم.

معاون استاندار و فرماندار ملایر نیز برگزاری چهار جلسه ستاد تنظیم بازار و بازدید از سطح بازار طی ۴۸ ساعت گذشته را نشانه اهمیت بازار نوروز و تامین کالاهای اساسی برای مردم دانست و گفت: بازدید از بازار نمایشی نبود، بلکه کاربردی و در راستای ایجاد آرامش هر چه بیشتر در بازار نوروز بود.

سلمان اسماعیلی ابراز امیدواری کرد: با اقدامات و تمهیدات اندیشیده شده بتوانیم روزهای پایانی سال و روزهای ابتدایی سال جدید‌ بازار آرامی را برای مردم داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه روزهای پایانی سال گذشته شاهد صف‌های طولانی و آشفتگی در بازار بودیم، افزود: در کمتر از یکسال با حضور دولت مردمی و تلاش تمامی مدیران‌ شرایط متحول شد و هیچ کمبودی در تامین کالاهای اساسی نداریم.

فرماندار ملایر با بیان اینکه گزارش جدی از تخلفات در بازار و توزیع اقلام نداشتیم، خاطرنشان کرد: با همکاری مجموعه استان و شهرستان، ستاد تنظیم به گونه‌ای پیش می‌رود تا بازار ماه مبارک رمضان نیز در کنترل و آرامش باشد.

اسماعیلی یادآور شد: با تلاش جهاد کشاورزی و شهرداری ملایر، اقدامات برای ایجاد و توسعه بازارچه‌های عرضه مستقیم محصولات و کالاهای اساسی ملایر آغاز شده و نخستین بازارچه شب گذشته افتتاح شد تا مردم از خدمات آن بهره‌مند شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن