اقتصادی

۵۸ درصد صادرات استان همدان به لحاظ حجمی مختص ملایر است

‍ فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه با تزریق اعتماد و امید بین مردم، مشکلات قابل حل است،گفت: ۵۸ درصد صادرات استان همدان به لحاظ حجمی مختص ملایر است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،سلمان اسماعیلی عصر یکشنبه،هفتم فروردین ماه، در ادامه دیدارهای نوروزی، با اعضای شورای اسلامی شهر ملایر و مهندس فرجی شهردار ملایر دیدار و گفتگو کرد.

وی با اشاره به اینکه ملایر تراز فرهنگی بالایی دارد،افزود: کسب دو برند جهانی مبلمان منبت و انگور فرصتی مغتنم برای توسعه این شهر است.

این مقام مسئول با بیان اینکه ملایر تراز فرهنگی بالایی دارد که در حوزه‌های مختلف محرک رشد و پیشرفت است،ادامه داد: جایگاه ملایر به لحاظ فرهنگی و اقتصادی برجسته است و ۵۸ درصد صادرات استان همدان به لحاظ حجمی مختص این شهرستان است.

اسماعیلی تاکید کرد: اگر اعتماد و امید در بین مردم ایجاد شود، بیشتر مشکلات حل میشود و تلاش و همت دولت سیزدهم بر تغییر وضعیت فعلی و امیدآفرینی بین مردم است.

وی با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم تحولی ایجاد شود، باید تصمیمات شجاعانه بگیریم، از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ملایر خواستار شد: طرح‌های بزرگ و قابل اجرا ارائه دهید و در تمامی شرایط، فرمانداری را در کنار خود ببینید، ما آماده هرگونه تحول و پیشرفتی هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن