اجتماعی

انجام تمهیدات لازم برای آموزش حضوری مدارس

‍ فرماندار ملایر با بیان اینکهمدارس و دانشگاه‌های ملایر آماده بازگشایی برای آموزش حضوری است، گفت: تمامی تمهیدات لازم برای آموزش حضوری اندیشیده شده، والدین نگران نباشند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین ،سلمان اسماعیلی سه‌شنبه ۹ فروردین ماه در ستاد شهرستانی مدیریت کرونا،اظهار کرد: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا، از ۱۴ فروردین آموزش در تمامی مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری است.

وی ادامه داد: تمامی تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها اندیشیده شده و مردم نگران نباشند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی ذیربط، نهادها، ائمه جمعه و جماعات، رسانه‌ها، صدا و سیما و روابط عمومی‌های ادارات موظف هستند با مدیریت فضای عمومی شهرستان، این اعتماد و اطمینان خاطر را در مردم و جامعه القا کنند که جایی برای نگرانی نیست.

اسماعیلی با بیان اینکه هرچه در توان داریم باید برای اقناع‌سازی مردم انجام دهیم تا با کمترین مشکل، شاهد بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها باشیم،تصریح کرد: روسای دانشگاه‌ها باید با برقراری ارتباط و تعامل با دستگاه‌های ذیربط و میدان‌داری، دانشگاه‌ها را مدیریت کنند تا مشکلی برای دانشجویان ایجاد نشود، ما نیز حمایت می‌کنیم.

وی افزود: در مقابل مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط نیز موظف به همکاری و حمایت از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی جهت حمل و نقل، اسکان دانشجویان و تغذیه هستند.

فرماندار ملایر گفت: مدیر شبکه بهداشت و درمان و دیگر مدیران حوزه بهداشتی باید به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در اسرع وقت یک دستورالعمل بومی و مناسب، به اقتضای شرایط شهرستان، تنظیم و به دانشگاه‌ها ابلاغ کنند.

وی با اشاره به اینکه با تمهیدات، پیگیری‌ها و حضور جدی دولت سیزدهم، شاهد به حد نصاب رسیدن واکسیناسیون در کشور هستیم، افزود: اجرای طرح واکسیناسیون عمومی یک اقدام ویژه و بی‌نظیر توسط دولت مردمی آیت الله رئیسی بود که در مقایسه با بسیاری از کشورهای مدعی، در واکسیناسیون و مقابله با کرونا موفق عمل کردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن