ورزشی

چهل و چهارمین خانه ورزش روستایی در ملایر افتتاح شد

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: چهل و چهارمین خانه ورزش روستایی، در روستای منگاوی از توابع بخش جوکار شهرستان ملایر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، در این رابطه افزود: در راستای توسعه ورزش در روستاها و جذب فرزندان و جوانان روستایی به ورزش به همت هیئت روستایی و بازی های بومی محلی و همکاری اداره ورزش و جوانان ملایر و دهیاری و شورای اسلامی روستای منگاوی، چهل و چهارمین خانه ورزش روستایی در روستای منگاوی از توابع بخش جوکار این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری اهالی ورزش دوست این روستای قرار گرفت و خانه ورزش شهدای روستای منگاوی به عنوان قطب ورزش های رزمی در بخش جوکار انتخاب و معرفی شده است.

این مقام مسئول در ادامه به حضور ” رضا صفرخانیان” داور و مربی بین المللی ملایری در نخستین دوره کلاس داوری بین المللی هان مادانگ در کشور اشاره و اظهارکرد: نخستین دوره کلاس داوری بین المللی ” هان مادانگ” به میزبانی فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه 79 نفر از مربیان تکواندو از کشورهای ایران، سوئد، قزاقستان، افعانستان، هند و آلمان در این دوره آموزشی شرکت کردند، افزود: صفرخانیان، داور و مربی ملایری به عنوان تنها نماینده استان همدان با حضور در این دوره آموزشی نسبت به فراگیری آموزش های لازم و به روز رسانی اطلاعات خود پرداخت.

سپهری نیا خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی زیر نظر مرکز آموزش کوکی وان و تدریس اوم جی یونگ و دیگر اساتید کره برگزار شد و داوران شرکت کننده در این دوره آموزشی پس از اخذ گواهینامه مربوطه می توانند در کلیه مسابقات جهانی و آسیایی این رشته ورزشی قضاوت ‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن