اقتصادی

انگور و منبت از جمله حوزه‌های مستعد ملایر برای جهش تولید

فرماندار ویژه ملایر انگور و کشمش، مبلمان منبت، آبیاری نوین و کشت گلخانه‌ای را از جمله حوزه‌های مستعد برای بهره‌مندی از منابع بانکی و جهش در بخش تولید و اشتغال دانست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سلمان اسماعیلی ظهر سه‌شنبه ۲۳ فروردین ماه با “هوشنگ حیدرنژادیان” مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان، رئیس شعبه مرکزی ملایر و معاونان مربوطه دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با تقدیر از خدمات و تلاش‌های مجموعه بانک کشاورزی استان همدان و شهرستان، میزان رضایت‌مندی از عملکرد این بانک را طبق ارزیابی‌های به عمل آمده، قابل قبول دانست.

این مقام مسئول گفت: ملایر به عنوان یک شهرستان کشاورزی پایه، عمده اشتغال و صادرات آن در حوزه کشاورزی است و باید سهم این شهرستان از منابع و تسهیلات بانک کشاورزی ویژه باشد.

اسماعیلی انگور و کشمش، مبلمان منبت، آبیاری نوین و کشت گلخانه‌ای را از جمله حوزه‌های مستعد برای بهره‌مندی از منابع بانکی و جهش در بخش تولید و اشتغال دانست و اظهار داشت: در این حوزه‌ها کار نکرده بسیاری داریم که با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت بانک‌ها به ویژه بانک کشاورزی، می‌توانیم به اهداف مورد نظر برسیم.

فرماندار ملایر با اشاره به اینکه در ملایر نیاز به یک اقدام بزرگ و اساسی داریم، لزوم اطلاع‌رسانی و بیان خدمات بانک کشاورزی به مردم را در راستای تحقق جهاد تبیین ضروری دانست.

وی افزود: پیگیری‌های لازم برای رفع مشکل اشتراک برق شعبه جدید بانک کشاورزی شهر زنگنه و سپرده‌گذاری بخشی از منابع و حساب‌های نهادهایی همچون دهیاری‌ها و شرکت‌های تولیدی و خصوصی با نگاه تقویت بانک کشاورزی، صورت می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن