اقتصادی

پیگیری تفصیلی ملایر با تسریع در بازنگری طرح جامع

شهردار ملایر گفت: در جلسه‌ ای که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و معماری، مدیرکل های حوزه راه و شهرسازی وزارتخانه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاون اداره املاک استان همدان و مشاور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد،خبر از پیگیری طرح جامع و تفصیلی با تسریع در اصلاح و بازنگری طرح جامع داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین ، مجید فرجی افزود: پیرامون بازنگری طرح جامع شهرستان ملایر و حل و فصل مشکلات که در طرح فعلی وجود دارد مورد بحث و پیگیری قرار گرفت.

وی اظهار کرد: مقرر شد اصلاحات در اسرع وقت صورت پذیرد و انتظار میرود با توجه به دستوری که معاون وزیر راه و شهر سازی صادر کرد، روند اصلاح طرح جامع و تفصیلی خیلی سریعتر انجام شود.

فرجی گفت: در این جلسه بین اعضای جلسه همگرایی خوبی صورت گرفت که کمتر شاهد این موضوع هستیم و انتظار داریم در زمینه اجرا نیز شاهد این اتفاق باشیم.

شهردار ملایر اظهار داشت: یکی دیگر از مواردی که در جلسه مطرح شد، تصمیم‌گیری در بحث تأمین زمین برای طرح جهش تولید مسکن بود که با همراهی که با اداره راه و شهرسازی داریم این موارد نیز مدنظر قرار می‌گیرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: به عنوان خدمتگزار مردم به دنبال حل مشکلات مردم ملایر حتی در سطح وزارتخانه هستیم و تلاش داریم که این مشکلات هرچه سریعتر برطرف گردد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن