فرهنگ و هنر

فرهنگ، پیچیده‌ترین موضوع جامعه

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی مقوله فرهنگ را پیچیده ترین موضوع در جامعه دانست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حمیدرضا حاجی بابایی،عصر چهارشنبه 31 فروردین ماه در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، با بیان اینکه مقوله فرهنگ پیچیده ترین موضوع در جامعه است اظهار کرد: در وزارت فرهنگ و ارشاد که با نظرات و ایده‌های گوناگون که در آن هم باب اشتعاب باز است و هم نظرات متفاوتی جریان دارد که مدیریت را سخت و پر مسئولیت تر می‌کند.

وی مدیریت دکتر احمدرضا احسانی را به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به طور عالی و نجیبانه بیان کرد، و افزود: این مدیر با وجود مشکلات فرهنگی و ایده های مثبت و منفی در جامعه به خوبی مدیریت خود را به پایان رساندند.

وی اضافه کرد: دکتر مسعود ویژه از نیروهای خوب و عالی ما در استان همدان هستند و انتظار می‌رود ایشان نیز از موقعیت خود به خوبی و در جهت اصلاح امورات فرهنگی استفاده نمایند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خوشبختانه قد و ظرفیت استان همدان در رابطه با فرهنگ بسیار بالا است، در واقع به درازای تاریخ و به وسعت تمدن و به بلندی قله شهادت و ایمان مومنین هستش که کار و مسئولیت را برای مدیران استان بیشتر خواهد کرد.

حاجی بابایی در پایان اصلاح کرد: به تعداد کوچه ها و خیابان‌های استان همدان، فرهنگیان و بزرگان وجود دارند و همه آنان منشاء افتخارات هستند . امیدوار هستیم این قدم در دولت جدید که فرهنگ، اهمیت ویژه‌ای را برایش دارد به خوبی برداشته شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن