فرهنگ و هنر

ظرفیت‌های فرهنگی همدان، پشتوانه‌ای برای تحقق اهداف

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، با بیان اینکه اکنون شرایطی که داریم جنگ روایت‌ها، فضای متاورس و بقیه موارد، در عرصه فرهنگ است بیان کرد: با بیشینه دهکده جهانی و تحت تاثیر قرار گرفتن مردم توسط رسانه‌ها، راهکار مثبتی که می‌تواند رقم بخورد، این است که همدان با فرهیختگان زیاد این پیشینه را دارد که فرهنگ اسلامی را در خود جای دهد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، مسعود ویژه عصر چهارشنبه در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، عنوان کرد: ظرفیتی که در استان قرار دارد، پشتوانه‌ای بر تحقق اهداف است، اینجانب به عنوان یک سرباز کوچک از همه اهالی فرهنگ و هنرمندان عزیز که به من اطمینان کردند کمال تشکر را دارم و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نخواهم کرد.

مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه تکریم خود اظهار کرد: مواردی که در دوره خدمت خود انجام دادم جزء وظایف و مسئولیت‌های من بوده است و اول به لطف خدا و بعد کمک‌ها و همیاری مسئولان دیگر همانند نمایندگان مجلس بوده است .

دکتر احمدرضا احسانی عنوان کرد: عذرخواه هستم به خاطر کم کاری‌ها، اقدامات انجام شده تا کنون حاصل تلاش گروه‌هایی بوده است تا بتوانیم مقداری منشا اثر باشیم؛ همچنین همدان پایتخت تاریخ و تمدن به درستی نام گذاری شده است و کم تر استانی در کشور است که این ویژگی ها را داشته باشد. وی افزود اظهار کرد: ما در استان ظرفیت هایی در حوزه امام حسین داریم که واقعا کارهایشان و تاثیر گذاری آن‌ها بهتر از وزارت ارشاد بوده است.

احسانی در پایان اصلاح کرد: مواردی نظیر اهدا تجهیزات مربوطه به مراکز فرهنگی، تجلیل از مدافعان سلامت، برگزاری تاتر عروسکی خیابانی و توسعه زیر ساخت فرهنگی و احداث پردیس سینمایی استان همدان و موارد بسیار دیگر از جمله کارهای انجام شده در دوره مدیریت 32 ماهه اینجانب بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن