اجتماعی

رفع خاموشی معابر ملایر به کمک مانور

اجرای مانور جهادی سرویس و تعمیرات شبکه روشنایی معابر ملایر

قائم مقام مدیرعامل در توزیع نیروی برق ملایر گفت: روشنایی معابر از جمله خدمات مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان است که در همین راستا و برای خدمت این مدیریت به مردم مانور اصلاح روشنایی سطح شهر ملایر را در دستور کار قرار داده ایم.

رضا شیردره در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: هدف اصلی از برگزاری این مانور ارتقای رضایتمندی مشترکان و رسیدگی به درخواست های مردمی برای رفع خاموشی های ثبت شده در سامانه ” برق من” جهت بهبود روشنایی معابر خیابان‌ها و بلوارها بود.

وی با بیان اینکه 23 نفر نیرو در قالب هفت اکیپ عملیاتی در این مانور حضور داشتند، به بکارگیری چهار خوردو سنگین و پنج خودرو سبک در مانور جهادی سرویس و تعمیرات شبکه روشنایی معابر اشاره و تصریح کرد: تنظیم ساعت نجومی متناسب با فصل بهار، لامپ زنی بلوارها و رفع خاموشی های معابر ثبت شده در سامانه برق من توسط مشترکان از اهداف این مانور بود.

قائم مقام مدیرعامل در توزیع نیروی برق ملایر افزود: شهروندان می‌توانند در ۲۴ ساعت از شبانه روز، هرگونه حادثه احتمالی شبکه برق و مشکلات روشنایی معابر را با مرکز فوریت‌های برق به شماره ۱۲۱ اعلام و یا از طریق اپلیکیشن ” برق من” در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاع رسانی کنند تا همکاران ما نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

شیردره در ادامه از برگزاری نخستین جلسه ایمنی با حضور کارکنان و برقکاران مدیریت توزیع نیروی برق خبر داد و گفت: رعايت اصول ايمني در صنعت برق بايد به صورت يك فرهنگ نهادينه شود.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه باید به منظور پيشگيري از بروز حوادث، حفظ و تامين تندرستي برقکاران و ارتقاي سطح آگاهي افراد، جلسات ايمني باید بصورت مستمر برگزار شود، به فرهنگ سازي و ارتقاي سطح آگاهي در بين كاركنان و برقكاران اشاره کرد.

وی اظهارکرد: همچنین تابلوهاي اطلاع‌رساني حاوي شعارهاي ايمني، بروشورهاي مبني بر رعايت اصول ايمني در حريم‌هاي خطوط شبكه برق، به منظور آشنايي بيشتر مشتركين و اطلاع رساني نيز در معرض ديد ارباب رجوع قرار داده می شود.

شیردره در بخش دیگری از سخنان خود از اصلاح و بهینه سازی شبکه روشنایی معابر بلوارهای پرستار و سادات در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان خبر داد و بیان کرد: در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان، مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر نسبت به اجرای طرح بهینه سازی شبکه روشنایی معابر بلوارهای پرستار و سادات اقدام کرد.

وی افزود: در این پروژه شبکه های معابر قدیمی و فرسوده به صورت زمینی احداث شده بود که با احداث شبکه های مذکور به صورت هوایی با کابل خودنگهدار و با قابلیت اطمینان بیشتر، در بلوار پرستار به طول 1500 متر با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان و در بلوار سادات به طول 500 متر با اعتباری بالغ بر 75 میلیون تومان اصلاح و بهینه‌سازی و روشنایی آنها انجام شد.

قائم مقام مدیرعامل در توزیع نیروی برق ملایر همچنین با اشاره به اینکه تمامی اکیپ‌های عملیاتی و مراکز فوریت‌های مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان در ایام نوروز با تمام توان، آماده ارائه خدمات کامل و شایسته به شهروندان بودند، گفت: در دو سال اخیر با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا و وجود برخی محدودیت‌های کرونایی، حفظ آسایش و آرامش مشترکان و اطمینان از پایداری شبکه به منظور جلوگیری از بروز کوچکترین وقفه در ایام نوروز، بیش از سال‌های گذشته اهمیت داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن