اجتماعی

فرهنگ، مقوله مهم در ملایر

نگاه ویژه شهرداری ملایر به ساخت و تکمیل مراکز فرهنگی

شهردار ملایر از نگاه ویژه این ارگان به مقوله “فرهنگ” خبر داد و گفت: شهرداری ملایر در سال جاری در راستای یکی از وظایف ذاتی خود اقدام به ساخت و تکمیل مراکز فرهنگی می کند.

مجید فرجی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: پس از اختصاص ساختمان شهرداری، واقع در خیابان شهید رجایی، به عنوان “سرای فرهنگ و هنر” که مورد استقبالِ فرهنگ دوستان قرار گرفت، شهرداری قصد احداث یک مجموعه فرهنگی در بوستان شقایق را دارد.

وی ادامه داد: بوستان جدید الاحداث “شقایق” با وسعت 18 هزار متر مربع در بین سه بلوک (N و E،D) شهرک ولیعصر واقع شده که تراکم جمعیتی بالایی دارد و در همین راستا، فرهنگ سرایی به وسعت بیش از هزار متر در این محل، برای استفاده عموم در نظر گرفته شده که عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می شود.

شهردار ملایر از تکمیل مرکز فرهنگی تجاری محله جویبار، در جنب میدان استاندارد خبر داد و گفت: این مجموعه در سه طبقه ساخته شده که طبقه همکف آن تجاری و دو طبقه دیگر به عنوان مرکز فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد.

فرجی به برنامه‌ریزی و عزم شهرداری برای احداث مراکز فرهنگی در محله‌های کم برخوردار اشاره و اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم در محله امامزاده عبدالله و دیگر محلات در آینده نزدیک مراکز فرهنگی احداث کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن