اجتماعی

راهپیمایی روز قدس در ملایر

ملایر؛ آماده راهپیمایی روز قدس و برپایی نماز عید فطر

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر از برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس در شهرستان ملایر خبر داد و گفت: پس از دو سال از شیوع ویروس کرونا، امسال راهپیمایی روز قدس در این شهرستان با حضور پرشور مردم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ حسین فارسی در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس، با تاکید بر فضاسازی شهر و نصب بنر در سر درب ادارات، افزود: باید فضای شهر متناسب با روز قدس آذین‌بندی شود و اصناف، بازاریان، ادارات و بانک ها و دیگر نهادها، از هم اکنون برای فضاسازی محیط و حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس اقدام کنند.

وی با بیان اینکه سرود “سلام فرمانده” با حضور دانش‌آموزان قبل از شروع راهپیمایی روز قدس در میدان امام حسین(ع) اجرا می‌شود، افزود: مسیر راهپیمایی روز قدس در ملایر روز جمعه این هفته ساعت ۱۱:۳۰ در ملایر از میدان امام حسین(ع) آغاز و به مسجد جامع ختم می‌شود.

فارسی بر لزوم حضور پرشور و منسجم اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و ورزشکاران در راهپیمایی روز قدس در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید و اظهارکرد: ستادهای فرعی در سطح بخش‌ها تشکیل و هماهنگی‌های لازم در راستای برگزاری راهپیمایی روز قدس در سایر نقاط شهرستان انجام شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر از برپایی نماز عید سعید فطر در نقاط مختلف شهرستان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی خبر داد و افزود: محوری‌ترین مراسم در مسجد جامع و دیگر مساجد سطح شهرستان در فضای باز برگزار می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن