اجتماعی

برخورد جدی با اخلال گران بازار

‍ فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه باید دولت را در جراحی اقتصادی یاری کنم، گفت: تیم‌های کارآمد و متخصص بازار ملایر را رصد می‌کنند و با اخلال‌گران در بازار به جد برخورد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سلمان اسماعیلی عصر شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، در جلسه کنترل و تنظیم بازار، حمایت از منافع و معیشت مردم را خط قرمز دولت سیزدهم دانست و گفت: با حذف ارز ترجیحی جراحی اقتصادی بزرگی توسط دولت آیت‌الله رئیسی آغاز شده و همه باید دولت را در این اقدام مهم و اثرگذار یاری کنیم.

وی بیان کرد: طبق سخنان رئیس جمهور، طرح مردمی‌سازی یارانه‌های ارزی پرداختی به کالاهای اساسی، با توجه به الزام قانونی بودجه ۱۴۰۱ و شرایط ویژه جهانی یک اقدام ضروری است.

این مقام مسئول اظهار کرد: دولت تصمیماتی به نفع اقتصاد ملی گرفته و مجلس نیز بودجه لازم را اختصاص داده که باید تا اجرای کامل این طرح، بازار را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم.

فرماندار ملایر تاکید کرد: در این راستا از هم‌اکنون بازار ملایر توسط تیم‌های قوی، کارآمد و متخصص رصد می‌شود و با هر اقدامی که موجب افزایش قیمت و ایجاد نارضایتی مردم شود، به جد برخورد خواهد شد.

اسماعیلی با تاکید بر استفاده از ظرفیت کامل بسیج و نظارت و بازرسی مستمر بر بازار، خاطرنشان کرد: ستاد تنظیم بازار ملایر باید شکل جدیدی به خود بگیرد و با تعیین ساز و کار مشخص، دعوت از اتحادیه‌های صنفی و تشکیل کمیته‌های زیرمجموعه، تصمیمات و مصوبات با دستورات مشخص اتخاد شود.

وی بر لزوم تعیین ساز و کار مشخص و عملیاتی برای میادین عرضه میوه و تره‌بار و واگذاری آن به بخش خصوصی و تعیین محل مناسبی برای عرضه و ذبح دام تاکید و بیان کرد: ماموریت جدی ما امروز حفظ ثبات بازار است و با مدیریت صحیح بازار و همراه کردن مردم، از فضای مجازی به عنوان یک فرصت مغتنم، بهترین بهره‌برداری را داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن