اجتماعی

امتحانات پایان ترم حضوری شد

امتحانات در تمامی مقاطع به صورت حضوری برگزار می شود

معاون مدیرکل و مدیر اداره آموزش و پرورش ملایر عنوان کرد: امتحانات در تمامی مقاطع به صورت حضوری البته با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ محمدرضا بشری امروز در جلسه ستاد امتحانات اداره آموزش و پرورش شهرستان، تصریح کرد: تمهیدات لازم در راستای رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی اندیشیده شده و جایی برای نگرانی والدین نیست.

وی با اشاره به اینکه به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی سالن های سرپوشیده 12 حوزه برای برگزاری امتحانات نهایی در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: هزار و 684 دانش آموز ملایری همزمان با سراسر کشور از یکم تا 28 خرداد ماه رأس ساعت 11 صبح در امتحانات نهایی خرداد 1401 شرکت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش ملایر افزود: حوزه های برگزاری امتحانات به صورت روزانه ضدعفونی و گندزدایی می شوند و دانش آموزان نیز با به همراه داشتن ماسک، دستشکش، بطری آب و لوازم التحریر شخصی در جلسه امتحان حاضر می شوند.

بشری با اشاره به اینکه برای هریک از حوزه های برگزاری یک نفر مراقب سلامت به عنوان ناظر بهداشتی تعیین شده تا دستورالعمل های بهداشتی را پیگیر باشد، گفت: در چیدمان صندلی ها فاصله 1.5 متری رعایت شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه دانش آموزانی که بیماری خاص و یا زمینه ای داشته باشند در مکانی مجزا از آن ها آزمون گرفته می شود، گفت: امتحانات پایه نهم دانش آموزان به صورت سراسری از یکم تا 25 خردادماه و به صورت هماهنگ رأس ساعت 8 صبح برگزار می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن