ورزشی

مسابقات فوتبال در ملایر

ملایر؛ میزبان مسابقات فوتبال پیشکسوتان استان

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: مسابقات چهار جانبه فوتبال پیشکسوتان استان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید شاخص جامعه ورزش کشور در استادیوم 5000 نفری سردار شهید حاج مرتضی روحیان برگزار شد.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام “علیرضا شمسی پور” شهید شاخص جامعه ورزش کشور در سال جاری، مسابقات چهارجانبه فوتبال پیشکسوتان استان همدان در استادیوم 5000 نفری سردار شهید حاج مرتضی روحیان با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال برگزار شد.
وی اظهارکرد: چهار تیم پیشکسوتان ملایر، نهاوند، شدیدی همدان و یاران شمسی پور در این دوره از مسابقات شرکت کردند و برای کسب مقام و رتبه برتر این مسابقات با هم به رقابت پرداختند.

سپهری نیا با یبان اینکه تیم ملایر توانست در بازی اول خود مقابل تیم نهاوند در ضربات پنالتی از سد این تیم بگذرد و پیروز میدان شود، ادامه داد: دو تیم شدیدی و یاران شمسی پور نیز در دیدار دوم این مسابقات به مصاف هم رفتند که در ضربات پنالتی تیم یاران شمسی پور توانست تیم شدیدی را شکست دهد و فاتح میدان شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر خاطرنشان کرد: فینال این مسابقات مصادف با سالگرد شهادت آن شهید والامقام بین دو تیم پیشکسوتان ملایر و یاران شهید شمسی پور در استادیوم قدس استان همدان برگزار شد که در ضربات پنالتی تیم ملایر بازی برده را واگذار کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن