اجتماعی

نجات جان یک انسان، نجات جان یک ملت

سرپرست سابق اداره کل بیمه سلامت استان همدان، استفاده از پتانسیل بخش خصوصی را مهم‌ترین اقدام دانست.

 به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، دکتر سعید فرجی، سه شنبه 20 اردیبهشت ماه در جلسه تکریم و معارفه سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان همدان عنوان کرد: پوشش بیمه گسترده، ارتقای بیمه سلامت خانواده‌ها و نسخه الکترونیکی در زمان خدمت رسانی اینجانب انجام شده است، در این دوره مدیریتی تلاش بنده کاهش رنج و سختی مردم در بحث درمان بیماران بوده است.

وی بیان کرد: نقش دولت در اهمیت به سه قشر زحمت‌کش و پرتلاش کشور که شامل پزشکان و کادر درمان و گروه پیراپزشکان است باید پر رنگ‌تر باشد و زحمات بی دریغ این گروه شغلی نباید نادیده گرفته شود.

دکتر فرجی تاکید کرد: ایجاد خدمات سلامت و جلب رضایت مردم در پرداخت سریع مطالبات است تا فشار از این سمت از روی مردم برداشته شود؛ همچنین سه اقدام در جهت بهبود حوزه سلامت انجام گرفته است که شامل نسخه الکترونیکی، پزشک خانواده و تعرفه خدمات سلامت است.

سرپرست سابق اداره کل بیمه سلامت استان همدان با توجه به شعار بیمه سلامت، که نجات جان یک انسان معادل نجات جان یک ملت است اظهار کرد: سطح خدمات سلامت برای مردم که از سال 1393 آغاز شده و تا کنون ادامه دارد و در سطح اول مراکز دولتی وسطح دوم مراکز خصوصی است، مشغول به فعالیت است که شامل کلینیک‌ها، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های بخش خصوصی خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن