اجتماعی

یک جراحی بزرگ برای اقتصاد

همه نظام برای پیاده‌سازی یک جراحی بزرگ اقتصادی پای کار آمده است

فرماندار ویژه ملایر گفت: همه نظام برای پیاده‌سازی یک جراحی بزرگ اقتصادی پای کار آمده است و مجموعه مدیران دستگاه‌ها، ادارات، اصناف، ائمه جمعه و جماعات و ارگان‌های این شهرستان نیز باید به جد پای کار باشند و رسانه‌ها در این راستا موظف به امیدآفرینی هستند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سلمان اسماعیلی در جلسه مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، که با حضور معاونان فرماندار، اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد، افزود: امروز در یک نقطه مهم تاریخی قرار داریم و دولت به دنبال اصلاح و بهبود معیشت مردم است.

وی با بیان اینکه مردمی‌سازی یارانه‌ها، اصلاح ارز ترجیحی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است و همه برای پیاده‌سازی آن مسئولیت داریم، ادامه داد: هیچ مشکلی در تامین و تولید کالاهای اساسی نداریم، انبارهای کالا در استان تکمیل است و کمبودی نداریم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه با اخلال‌گران در روند اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها و احتکار و گران‌فروشی در کالاهای اساسی به جد برخورد می‌شود، گفت: یکی از ملاک‌های ارزیابی مدیران شهرستان، عملکرد آنها در اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌هاست.

اسماعیلی با اشاره به اینکه بزرگترین و مهمترین شرط موفقیت ما برای اجرای این ماموریت خطیر، اقناع‌گری است و همه در تبیین این رسالت بزرگ مسئول هستیم، اظهارکرد: جلسات تنظیم بازار به طور مستمر برگزار می‌شود و ناظران و بازرسان از بازار را با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و بسیج تا ۲۰ برابر افزایش دادیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن