اجتماعی

پلمپ محل احتکار ماکارونی

متاسفانه این روزها احتکار بلای جان مردم شده و یرخی به جای کمک به مردم به فکر سوء استفاده از وضع موجود هستند .
به محض دریافت گزارش ، تعزیرات حکومتی درگشت مشترک حاضر و با حکم ورود به منزل ، آرد های موجود توقیف وتحویل شرکت غلّه جهت توزیع در شبکه شد .
به گزارش روابط عمومی تعزيرات حكومتي همدان ، مرضیه یونسی سرپرست تعزیرات حکومتی استان گفت : با توجه به ارزان بودن قیمت آرد در ایران نسبت به کشورهای دیگر ، متاسفانه این روزها احتکار بلای جان مردم شده و یرخی به جای کمک به مردم به فکر سوء استفاده از وضع موجود هستند . در پی مبارزه با این تخلفات ، حسب گزارشات رسیده مبنی بر وجود مقادیر زیادی مواد غذایی در یک انبار و مقادیری آرد دریک منزل مسکونی وپیگیری موضوع بلا فاصله دو اکیپ از این اداره کل به دو آدرس اعلامی اعضام و با همکاری سازمان صمت ، جهاد ، و پلیس امنیت اقتصادی در محل حاضر وبا حکم قضایی با رعایت کلیه موازین شرعی وقانونی وارد منزل شده و تعداد 50 کیسه آرد یارانه ای نوع 2 کشف وتحویل شرکت غلّه وخدمات بازرگانی شد تا در شبکه رسمی توزیع کند . همچنین در گزارش دوم با برسی انباری در حاشیه شهر مقادیر زیادی مواد غذایی از قبیل ماکارونی ، مرغ منجمد خارجی ، حبوبات ، مواد شوینده و ….کشف و طی صورت جلسه ای انبار موجود پلمپ ، پرونده احتکار تشکیل که به محض وصول از سوی سازمان صمت ، در کوتاه ترین زمان در تعزیرات حکومتی رسیدگی خواهد شد .
پل ارتباطی ما تلفن 32523442 اداره کل ، تلفن گویای 124 وسامانهwww.124.ir سازمان صنعت، معدن وتجارت ، سامانه پیامکی 300000135 وتارنمای t135.ir .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن