اجتماعی

نمايشگاه متحرك رژه اقتدار

اجرای ” نمایشگاه متحرک رژه اقتدار” در ملایر همزبان با 3 خرداد

فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: همزمان با روز سوم خرداد ماه رژه اقتدار در شهر ملایر به صورت یک کارگاه برگزار می شود در آن نیروهای بسیجی، تجهیزات و امکانات نظامی را شبیه یک نمایشگاه متحرک در سطح شهر به حرکت در می آورند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سرهنگ پاسدار علی اصغر فارسی ظهر دوشنبه دوم خرداد ماه در نشست خبری، با اشاره به اینکه ما به دنبال اسوه و الگوسازی از شهدا هستیم، افزود: امروز مردم جامعه نیاز دارند با شهدا ارتباط بیشتری داشته باشند.

وی به برگزاری چندین یادواره متنوع به مناسبت سوم خرداد ماه روز ملی مقاومت در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: تلاش کرده ایم یادواره های شهدا به صورت قشری و با مشارکت مردم برگزار شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه سوم خرداد ماه روز ملی آزادسازی خرمشهر، نشأت گرفته از فرهنگ بسیجی است، اظهارکرد: برای بزرگداشت فرهنگ مقاومت برنامه های متنوع در نظر گرفته ایم که از آن میان می‌توان به سرکشی به 12 خانواده شهید عملیات دفاع مقدس به مناسبت سوم خرداد ماه اشاره کرد.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر از برگزاری نشست های روشنگری در سطح ادارات به مناسبت سوم خرداد ماه با همکاری بسیج ادارات و فضاسازی سطح شهر اجرای سرود دسته جمعی سلام فرمانده خبر داد.

فارسی با بیان اینکه عطر افشانی گلزار شهدا در بهشت هاجر و برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت این روز برگزار می‌شود، افزود: یاددواره شهدای طلاب و روحانی، یادواره شهدای کتاب خواندن در سطح کتابخانه ها و یادواره ۶۷ شهید روستای علی آباد دمق با سخنرانی استاندار و حضور مسئولین و مردم شهید پرور شهرستان برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول از برگزاری یادواره شهدای مسجد امام صادق(ع)، یادواره شهدای آبروی محله در روستای عشاق و یادواره شهدای ورزشکار یادآوره شهدای کارمند به همت سپاه ناحیه ملایر و پایگاه مقاومت بسیج، خبر داد و در بخش دیگری از سخنان خود با استناد به تاکیدات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر ” تولید، اشتغال زایی و دانش بنیان”، افزود: از ایده های خوب در زمینه اشتغال زایی حمایت می‌کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه اشتغالزایی مبتنی بر ” دانش” هرگز به شکست منجر نمی‌شود، خاطرنشان کرد: ایده های افراد بسیجی در این زمینه در کارگاه تخصصی استان بررسی می‌شود و اگر منجر به تولید و کارآیی اقتصادی شود به این افراد کمک بلاعوض صورت می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن