اجتماعی

تربيت دانش آموزان با نگاه تربيت دينى

امام جمعه ملایر با بیان اینکه نگاه اصلی در تربیت دانش آموزان باید نگاه تربیت دینی باشد، گفت: بهترین و متخصص ترین افراد را باید در حوزه پرورشی گماشت تا جوانان امروز را که سرمایه های انقلاب هستند به درستی تربیت کنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر برقراری در دیدار با سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش ملایر، با اشاره به اینکه ” تعلیم و تربیت” از سنگرهای مهم و در خط مقدم است، خاطرنشان کرد: دشمن جوانان و فرهنگ ما را نشانه رفته است.

وی تصریح کرد: دشمن با تسخیر فرهنگ ما، هویت ما را خواهد گرفت و در جنبه های دیگری همچون علم و اقتصاد و اجتماع نیز بر ما مسلط خواهد شد، بنابراین مسئولین ما در حوزه های فرهنگی و آموزشی، مسئولیت سنگینی برعهده دارند.

سرپرست اداره آموزش و پرورش ملایر نیز با اشاره به وظیفه خطیر تعلیم و تربیت بیش از 41 هزار دانش آموز در سطح شهرستان ملایر، گفت: تلاش خود را در مسیر اعتلای آموزش و پرورش به کار خواهم بست.

مهدی عابدینی نیا با بیان اینکه بهترین دوست کسی است که عیوب انسان را بیان کند، از امام جمعه خواست تا با نقدهای سازنده همچون همیشه یاریگر آموزش و پرورش باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن