ورزشی

ملاير ميزبان مسابقات كشورى شطرنج

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: به مناسبت دهه کرامت، مسابقات کشوری شطرنج به صورت اوپن با همکاری هیئت شطرنج، شهرداری و اداره ورزش و جوانان در باغ تاریخی سیفیه برگزار شد.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: 93 نفر از ورزشکاران و قهرمانان این رشته ورزشی از استان های تهران، اصفهان، همدان، مرکزی و لرستان در این دوره از مسابقات حضور داشتند و در ۹ دور به روش سوییسی با فرمت زمانی ۳+۱۲ به مصاف هم رفتند.

وی عملکرد هیئت شطرنج ملایر را در برگزاری مسابقات و کلاس های آموزشی مثبت ارزیابی و از حمایت ها و همکاری شهرداری و شورای شهر در برگزاری مسابقات ورزشی تقدیر کرد و افزود: هیئت شطرنج ملایر با توجه به داشتن عملکرد درخشان از هیئت های فعال و برتر استان در رشته شطرنج است.

سپهری نیا خاطرنشان کرد: در این دوره از رقابت ها، نفر اول ” استاد فیده امیر محمد حمیدی” از اراک، نفر دوم ” ابراهیم عفافی” از بروجرد، نفر سوم ” سینا کوروند” از همدان و نفر چهارم “محمد حسین قنبر علی فرزاد” از همدان، معرفی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر ادامه داد: نفر اول زیر ۱۷۰۰ ” کوروش بهمنی” از اراک، نفر دوم زیر ۱۷۰۰ ” سهیل خداوندی” از همدان، نفر اول زیر ۱۵۰۰” علی کرمی” از ملایر، نفر دوم زیر ۱۵۰۰” کوروش بیگلری فرد” از اصفهان، نفر اول زیر ۱۳۰۰ ” رامتین ریسمانچی” از همدان، نفر دوم زیر ۱۳۰۰ ” امیر علی گودرزی ” از ملایر، نفر اول زیر ۱۱۰۰ ” دنیز برات پور” از همدان و نفر دوم زیر ۱۱۰۰ ” سید علی موسوی” از تهران، انتخاب شدند.

سپهری نیا بیان کرد: در این دوره از مسابقات کشوری شطرنج، نفر اول بانوان “پارمیدا قزاقی” از همدان، نفر دوم بانوان “ساغر توسلی” از همدان، نفر اول پیشکسوتان” ایرج نوروزی” از ملایر و نفر اول زیر ۱۰ سال ” امیرمحمد کیمیایی” از همدان معرفی شدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن