اجتماعی

مانور جهادى تعميرات شبكه برق

قائم مقام مدیرعامل در توزیع برق ملایر از برگزاری مانور جهادی تعمیرات پیشگیرانه شبکه برق فشار متوسط فیدر مرویل شهرستان ملایر خبر داد.

رضا شیر دره در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: این مانور امروز به طول ۸۰ کیلومتر و مدت زمان چهار ساعت، با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان صورت پذیرفت.

وی با بیان اینکه 19 اکیپ و ۱۰۰ نفر در این مانور شرکت داشتند، اظهار کرد: برطرف کردن عیوب شناسایی شده در شبکه برق فشار متوسط تغذیه ‌کننده مناطق حوزه جاده سد کلان و مرویل و تامین برق مطمئن و پایدار کلیه مشترکین این مناطق، از جمله اهداف و نتایج این مانور جهادی بوده است.

شیردره با بیان اینکه شش شهرستان معین ملایر در این مانور شرکت کردند، افزود: شهرستان‌های بهار، نهاوند،همدان، تویسرکان، اسدآباد و ملایر در این مانور جهادی حضور داشتند.

قائم مقام مدیرعامل در توزیع برق ملایر در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته اقدامات جهادی قابل‌توجهی در ‏سطح شهرستان در حوزه برق و تامین روشنایی پایدار رقم خورد، افزود: سال گذشته، سال ویژه ‏و خاص کار مدیریت توزیع برق ملایر به شمار می‌رود و توانستیم در ۶۲ روستا در شش شهر ‏شهرستان، در زمینه اصلاح و بهینه سازی قدم برداشته و ۱۲۲ کیلومتر شبکه‌های توزیع برق ‏فرسوده و قدیمی را بازسازی و بهینه سازی کنیم.‏

وی با اشاره به تبدیل ۱۲۲ کیلومتر سیم ‌های مسی و فرسوده به کابل‌ های خودنگهدار در حوزه شهر و روستاهای ملایر، خاطرنشان کرد: ۵۰۳ اصل پایه در حوزه‌های روستایی اصلاح و بهینه سازی شد.

شیردره با بیان اینکه سال گذشته موفق به مقاوم سازی ۳۰۴ اصل پایه فشار شبکه فشار متوسط شدیم، اظهار کرد: تأسیساتی که در شرایط بحرانی و طوفان آسیب پذیر بودند، اصلاح و مقاوم سازی شدند که این اقدام گامی موثر در حوزه تعمیرات پیشگیرانه به شمار می رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن