اجتماعی

سرعت غیر مجاز، عامل اصلی تصادفات

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان، از وقوع خسارت‌های  بالای مالی در تصادفات در ساعات خلوتی خیابان‌ها خبر داد.

سرهنگ فرخ جمالی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین،عنوان کرد: در طی تصادفی در بلوار ارتش همدان یک خودرو سواری پژو پارس به علت سرعت غیر مجاز و عدم توانایی کنترل ماشین امروز 23 خرداد ماه حوالی ساعت 5:30 صبح دچار واژگونی شده و خسارت بسیار بالایی را به همراه داشته است.

وی افزود: خوشبختانه خسارت جانی به دنبال نداشته، اما راننده این خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شده است؛ بلوار ارتش مجهز به دوربین کنترل سرعت است اما رانندگان با بی‌توجهی در این مسیرها با سرعت بسیار زیاد رانندگی می‌کنند که خود جریمه قبل از تصادف را به همراه دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان، بیان کرد: در طی تصادفی در سه روز گذشته، به علت سرعت غیر مجاز و عدم توانایی کنترل ماشین خودرو سواری پژو قبل از ورود به زیر گذر پژوهش با برخورد به جداول میانی واژگون شده است و خسارت مالی زیادی را به همراه داشته است.

جمالی اظهار کرد: با توجه به میزان خسارت وارده به خودرو پژو، قابل بازسازی نبوده و امکان تعمیر و استفاده مجدد از آن وجود ندارد؛ همچنین در این نوع تصادفات راننده موظف به پرداخت خسارت به شهرداری بابت آسیب رساندن به اموال عمومی خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن