اجتماعی

سقوط، عامل مرگ مرد ملايرى


مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: مردی ۳۰ ساله ای حین انجام کار ساخت و ساز در شهر ملایر به دلیل سقوط از طبقه پنجم ساختمان جان خود را از دست داد.
ارتین کمالی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین بیان کرد: این حادثه عصر روز گذشته (22 خرداد ماه) روی داده که علت سقوط فرد متوفی براساس اعلام کارشناسان مربوطه، بی احتیاطی و عدم رعایت دقیق نکات ایمنی بوده است.
وی اظهار داشت: با وقوع این حادثه و اعلام مراتب به اورژانس و آتش نشانی، عوامل امداد و نجات در محل حاضر و فرد حادثه دیده را به بیمارستان منتقل می کنند که نامبرده به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.
به گفته وی، سقوط از ارتفاع در جریان انجام فعالیت های ساخت و ساز به دلیل بی توجهی افراد به مسایل ایمنی ، بیشترین میزان حوادث کار را بخود اختصاص داده است.
کمالی افزود: استفاده از کابل های خودنگهدار، نصب حفاظ های موقت و داربست های محکم و استاندارد از جمله نکات مهم و موارد لازم در جریان ساخت و ساز و فعالیت در طبقات فوقانی ساختمان است.
به گزارش اداره کل پزشکی قانونی، سال گذشته ۴۷۳ نفر براثر بروز حوادث حین کار در استان همدان مجروح و ۵۰ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن