اجتماعی

تحویل ۵۰۰ جلد کتاب به بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر گفت: نهضت ترجمه با هدف ترجمه کتاب‌هایی در مورد شهدا در سطح استان همدان آغاز شده و با کمک شهرداری و برخی دستگاه‌های اجرایی ملایر، ۵۰۰ جلد کتاب در مورد شهدا در راستای اجرای نهضت ترجمه به بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس تحویل شد.
به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ حسین فارسی در نشست مشترک کتابخانه‌های عمومی ملایر، تاکید کرد: شهرداری‌های تابعه ملایر موظف هستند نسبت به پرداخت به موقع نیم درصد سهم کتابخانه‌های این شهرستان اقدام کنند.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ غنی و باورها و اعتقادات جوانان، گفت: باید با طراحی و تدوین خوراک خوب فرهنگی، تامین سرگرمی‌ها و فضاهای مناسب و کارهای فرهنگی برای جوانان، نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم.

فارسی ادامه داد: در این راستا نهضت ترجمه با هدف ترجمه کتاب‌هایی در مورد شهدا در سطح استان همدان آغاز شده و با کمک شهرداری و برخی دستگاه‌های اجرایی ملایر، ۵۰۰ جلد کتاب در مورد شهدا در راستای اجرای نهضت ترجمه به بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس تحویل شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر با اشاره به در دست اجرا بودن دو کتابخانه در محله‌های یخدان میرفتاح و انتهای خیابان سعدی، خواستار همکاری ویژه شهرداری ملایر در صدور مجوز رایگان برای ساخت این دو کتابخانه شد و بر لزوم به روزسانی کتابخانه‌های مدارس نیز تاکید کرد.

گفتنی است؛ در این نشست از خانواده گودرزی جوزانی که رتبه برتر کشوری را در جشنواره کتابخوانی رضوی کسب کردند، تجلیل به عمل آمد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن