دسته‌بندی نشده

ورزش‌های همگانی ملایر در مسیر توسعه

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر از روند رو به رشد و توسعه و پیشرفت ورزش های همگانی در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: عملکرد تاثیرگزار این هیئت در رشته های زیر شاخه آن، افزون شدن تعداد ایستگاه های ورزش صبح گاهی و تلاش برای هرچه بهترشدن فعالیت ها، نشان از آن دارد که این هیئت مانند سابق در دوران پسا کرونا، در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ حمید رضا سپهری نیا یکشنبه، 5 تیرماه در جلسه هیئت ورزش های همگانی، همکاری، همدلی و همفکری کلیه اعضای این هیئت را در راه اعتلای آن تا رسیدن به کرسی های موفقیت را خواستار شد.

وی افزود: برنامه ریزی کارشناسی شده در اجرای هرچه بهتر تقویم ورزشی سال جاری در ورزش های همگانی، تلاش بیشتر در زمینه توسعه این رشته ورزشی در منطق محروم، روستاها و بخش های تابعه، برگزاری همایش ها، مسابقات فرهنگی ورزشی و برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی مربیگری و ارتقای و بازآموزی در پسا کرونا در دستور کار ما قرار دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر خاطرنشان کرد: پیگیری دوره های آموزشی و برگزاری دوره مربیگری صبحگاهی بصورت رایگان، پیگیری بازی های کودکان و استفاده از طرح های مربیان این رشته ورزشی در راه توسعه آن، تلاش برای اجرای جشنواره ها و همایش هایی چون ماهیگیری، پرواز بادبادک ها و برپایی نمایشگاه نقاشی با موضوعات مختلف در طول سال باید اجرایی شوند.

سپهری نیا افزود: تلاش در اجرای ” طرح مبین” و پیگیری بازرسی باشگاه ها و تمدید قانونی تمام رشته های ورزشی این هیئت و برگزاری دوره های بازآموزی برای مربیان و داوران ورزش های همگانی، تجلیل و تقدیر از پیشکسوتان و مربیان این رشته ورزشی از موارد مهمی است که در این راستا مدنظر داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن