اجتماعی

نياز ملاير به بازار مبل مدرن

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه صنعت مبلمان منبت نیاز به یک بازار مبل مدرن دارد، گفت: ملایر صاحب شهر مبل می‌شود و تعاونی مربوطه باید محور وحدت و مبدا تمامی اقدامات و تحولات این صنعت باشد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین ؛ سلمان اسماعیلی در دیدار با اعضای هیات مدیره بازار مبل ملایر صنعت مبلمان منبت را یکی از اولویت‌های مهم این شهرستان برشمرد.

وی تاکید کرد: برای تقویت و توسعه این صنعت باید از شعارزدگی دوری کرده و با برنامه راهبردی و اجرایی وارد عمل شد، از سوی دیگر
ملایر به یک بازار مبل مدرن نیاز دارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه در این راستا ایجاد شهر مبل با اقتضائات جهانی با تمامی زیرساخت‌های توریستی، گردشگری، رفاهی و اقامتی در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: تعهد دیگر ما در حوزه صنعت مبلمان منبت تامین واردات مواد اولیه و تکمیل زنجیره و فرآیند تولید این صنعت است.

فرماندار ملایر گفت: صنعت مبلمان منبت در حوزه فروش و صادرات نیاز به تحول و استفاده از یک سازمان فروش حرفه‌ای و ظرفیت اتاق بازرگانی دارد.

اسماعیلی ادامه داد: تعاونی تامین نیاز صنعت مبلمان منبت باید با تشکیل هیات مدیره‌ای قوی و افزایش تعداد اعضا، محور وحدت و مبداء تمامی اقدامات و تحولات بزرگ در این صنعت باشد، از سوی دیگر ورودی‌ها و چهره شهر نیز باید متناسب با عنوان جهانی مبل و منبت باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن