اقتصادی

پویش بخشش اجاره‌بها برای مستأجران

مسئول اتاق اصناف استان همدان از آغاز طرح پویش تخفیف اجاره بها به دنبال افزایش قیمت اجاره خانه‌ها، در روز های آینده خبر داد.

احمد گازرانی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: به دنبال عدم ارسال ابلاغیه‌ای از سوی سازمان تعزیرات در خصوص اجاره بها اتاق اصناف، به دنبال تشکیل پویش بزرگ تخفیف اجاره بها در جهت بهبود وضعیت موجود است و کارشناسان مربوطه در حال انجام برنامه ریزی‌ها برای چند روز آینده هستند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه وضعیت اقتصادی مردم مساعد نمی‌باشد و همه از پرداخت اجاره‌های بسیار بالا گله مند هستند همانند سال گذشته اتاق اصناف با دعوت صاحبان خانه و سهامداران بزرگ به این پویش انتظار بخشیدن بخشی از اجاره‌های خود را دارد.

گازرانی افزود: این پویش یک پویش معنوی و اجتماعی است و از رئیس اتحادیه‌ها و مشاوران املاک و صاحب‌های بزرگ دعوت و روند کار برایشان توضیح داده می‌شود؛ این اتفاق درست مانند دوران اوج گیری بیماری کرونا بوده و در آن زمان شاهد بخشیدن اجاره‌ها توسط صاحبان املاک بوده‌ایم.

مسئول اتاق اصناف استان اظهار کرد: امیدوار هستیم که مسئولان مربوطه در این زمینه همکاری لازم را با اتاق اصناف برای کمک به مستاجران داشته باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن