اجتماعی

شهرک گلخانه‌ای گنبد باید تعیین تکلیف شود

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه روند اجرایی پروژه شهرک گلخانه‌ای گنبد رضایت‌بخش نیست، گفت: سهم هر دستگاه از اقدامات و اعتبارات در شهرک گنبد باید مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛سلمان اسماعیلی یکشنبه ۱۲ تیر ماه در جلسه بررسی موانع و مشکلات شهرک‌های گلحانه‌ای ملایر، تصریح کرد: با هر دستگاه و یا افرادی که در این زمینه کوتاهی کرده‌اند، برخورد می‌شود.

وی افزود: بیش از سه سال است که عملیات اجرایی این شهرک آغاز شده اما طبق گزارش‌ها کمتر از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و همچنان معطل است، بنابراین باید در اسرع وقت وظایف دستگاه‌های متولی در قبال شهرک گلخانه‌ای گنبد و پیمانکار مشخص شود.

وی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم در این حوزه نارضایتی برای مردم ایجاد شود، افزود: دستگاه‌های مربوطه باید نسبت به کوتاهی در اجرای این پروژه مهم پاسخگو باشند و با توجه به کوتاهی و اهمال‌کاری پیمانکاران قبلی، تا پایان تیر شرکت شهرک‌های کشاورزی نسبت به انتخاب پیمانکار جدید اقدام کند.

فرماندار ملایر تاکید کرد: پس از انتخاب پیمانکار، هر دستگاه در خصوص وظایف، اقدامات و اعتبارات، برنامه زمان‌بندی ارائه و چشم‌انداز روشنی برای این شهرک مشخص شود، همچنین اولویت واگذاری واحدها و قطعات در شهرک ۶۸ هکتاری گنبد با افراد بومی و محلی است.

اسماعیلی گفت: تحقق رشد اقتصادی ۷.۵ درصدی استان همدان و ایجاد اشتغال چهار هزار نفر در این شهرستان، در گرو اجرا و تکمیل طرح‌ها و پروژه‌هایی همچون شهرک گنبد است.

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات شهرک گلخانه‌ای حرم‌آباد ملایر باید کارگروهی ویژه تشکیل و راهکارها مشخص و موانع و مشکلات رفع شود، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی شهرک گلخانه‌ای حسین‌آباد ناظم در آینده‌ای نزدیک آغاز و عمده اقدامات برای شروع به کار این شهرک توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی انجام شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن