اجتماعی

شهرک گلخانه‌ای گنبد باید تعیین تکلیف شود

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه روند اجرایی پروژه شهرک گلخانه‌ای گنبد رضایت‌بخش نیست، گفت: سهم هر دستگاه از اقدامات و اعتبارات در شهرک گنبد باید مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛سلمان اسماعیلی یکشنبه ۱۲ تیر ماه در جلسه بررسی موانع و مشکلات شهرک‌های گلحانه‌ای ملایر، تصریح کرد: با هر دستگاه و یا افرادی که در این زمینه کوتاهی کرده‌اند، برخورد می‌شود.

وی افزود: بیش از سه سال است که عملیات اجرایی این شهرک آغاز شده اما طبق گزارش‌ها کمتر از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و همچنان معطل است، بنابراین باید در اسرع وقت وظایف دستگاه‌های متولی در قبال شهرک گلخانه‌ای گنبد و پیمانکار مشخص شود.

وی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم در این حوزه نارضایتی برای مردم ایجاد شود، افزود: دستگاه‌های مربوطه باید نسبت به کوتاهی در اجرای این پروژه مهم پاسخگو باشند و با توجه به کوتاهی و اهمال‌کاری پیمانکاران قبلی، تا پایان تیر شرکت شهرک‌های کشاورزی نسبت به انتخاب پیمانکار جدید اقدام کند.

فرماندار ملایر تاکید کرد: پس از انتخاب پیمانکار، هر دستگاه در خصوص وظایف، اقدامات و اعتبارات، برنامه زمان‌بندی ارائه و چشم‌انداز روشنی برای این شهرک مشخص شود، همچنین اولویت واگذاری واحدها و قطعات در شهرک ۶۸ هکتاری گنبد با افراد بومی و محلی است.

اسماعیلی گفت: تحقق رشد اقتصادی ۷.۵ درصدی استان همدان و ایجاد اشتغال چهار هزار نفر در این شهرستان، در گرو اجرا و تکمیل طرح‌ها و پروژه‌هایی همچون شهرک گنبد است.

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات شهرک گلخانه‌ای حرم‌آباد ملایر باید کارگروهی ویژه تشکیل و راهکارها مشخص و موانع و مشکلات رفع شود، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی شهرک گلخانه‌ای حسین‌آباد ناظم در آینده‌ای نزدیک آغاز و عمده اقدامات برای شروع به کار این شهرک توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی انجام شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن