ورزشی

رئیس هیئت والیبال به فوتبال رأی ممتنع داد

رئیس هیئت والیبال استان همدان با بیان اینکه تصمیم‌گیری شورا در رابطه با نحوه مدیریت تیم شهرداری است گفت: شهرداری می‌تواند در کنار دیگر ارگان‌ها به حمایت از تیم شهرداری بپردازد.

حمید بادامی نجات در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با بیان اینکه شهرداری به تنهایی نمی‌تواند منابع مالی را تأمین کند عنوان کرد: هیچ فردی مخالف پیشرفت ورزش و حضور تیم در لیگ‌های برتر نیست اما ارگان‌های متولی باید منابع مالی آن را تأمین کنند.

وی ادامه داد: فوتبال، والیبال و بسکتبال از تیم‌های محبوب در میان مردم است و برای یک استان نبود یک تیم در لیگ‌های برتر کشوری وجهه خوبی ندارد و برای پیشرفت ورزش تمام مسئولان از جمله استاندار و نمایندگان باید همکاری کنند.

بادامی نجات با تأکید بر اینکه  در صحن شورا بحث بر چگونگی مدیریت تیم شهرداری است تصریح کرد: به دنبال راهی برای استقلال و درآمدزایی این تیم به دور از وابستگی به یک نهاد هستیم تا بتوان مدیریت خوبی را برای تیم رقم زد.

این عضو شورای شهر در پایان یادآور شد: برخی از اعضا در شورای شهر با اصل تیم داری در ورزش مخالف هستند

به گزارش این پایگاه خبری روز گذشته، رای گیری برای تیم‌داری شهرداری همدان در فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال کشور در صحن علنی شورای اسلامی شهر انجام شد که در نهایت با ۴ رای ممتنع، ۲ رای مخالف و ۵ رای موافق، در مجموع آرای لازم را کسب نکرد تا وضعیت امتیاز لیگ دسته  یکی این تیم با ابهام مواجه شود.

حجت الاسلام ناصر صفری افلاکی و مهدی حیدری رای مخالف،  سعید نظری، سعید حاج بابایی، علی اکبر نظری، علی رحیمی فر و سعید شهابی نیا رای موافق و مرتضی کرباسیان، محمود مسگریان، حمید بادامی نجات و اکبر کاوسی نیز به این موضوع، رای ممتنع دادند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن