ورزشی

اشتباه دوره سابق شورا را تکرار نکنید

سرمربی سابق تیم شهرداری همدان، گفت: اعضا شورای شهر  همدان باید با دیدگاه مثبت و گسترده تری به تیم شهرداری همدان نگاه کنند.

هادی گل‌محمدی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: در سال 1388 اعضا شورای دوره وقت، تیم شهرداری همدان را منحل کرده بودند، که خود لکه سیاهی در دوره فعالیت این آقایان بود، ولیکن با توکل به خدا و حمایت همه دوستان و مسئولین از سال 1390 دوباره فعالیت این تیم را آغاز کردیم و دست کم 10 سال است که در زمینه آکادمی و تیم فوتبال بزرگسالان با قدرت به فعالیت خود ادامه دهد.

وی بیان کرد: با آغاز فعالیت تیم بزرگسالان این تیم ابتدا با گرفتن لیگ استانی و با حمایت حسن محمدی مدیر عامل وقت و عباس صوفی ریاست هیات فوتبال و نگاه مثبت شهردار وقت توانستیم تیم را گسترش بدهیم و از لیگ استان با بازیکنان پرورش یافته آکادمی و بومی به لیگ دسته یک صعود نماییم که برگ زرینی در دفتر فعالیت شهرداری همدان است.

گل محمدی اظهار کرد: برای تصمیم گیری درباره یک موضوع، همه جوانب آن را باید در نظر بگیریم، این موضوع که یک تیم هزینه بر است و هزینه زیادی را برای شهر و شورای شهر دارد دیدگاه درستی نیست و باید به خروجی‌های آن توجه کرد؛ تیم شهرداری امید و آینده بسیاری از جوانان شهر است و با یک حرکت غیر کارشناسی نمی‌توان برای آن تصمیم گرفت.

وی اذعان کرد: در صورتی که همدان اگر یک شهر صنعتی بود و شرکت‌ها و کارخانجات معتبری همراه تیم فوتبال شهر بودند مانند شهرهای خوزستان و تبریز این امکان وجود داشت اما متاسفانه تنها جایی که می‌تواند تیم مارا همکاری و همیاری کند شهرداری است.

سرمربی سابق تیم شهرداری همدان افزود: دست کم هزار نفر،  6 الی 8 ساعت در هفته اوقات فراغت خود را در مجموعه شهرداری و در یک محیط سالم و پر نشاط با یک هدف مشترک سپری می‌کنند و ناامید کردن این افراد آسیب جبران ناپذیری را می‌تواند به همراه داشته باشد.

وی بیان کرد: اعتقاد من بر این است که تیم بزرگسالان شهرداری یک مکتب برای جوانان و نوجوانان شهر است که آنان را پرورش می‌دهد و نباید انگیزه آنان را بگیریم؛ همچنین نمی‌توان قدمت ده ساله و کلیه زحمات یک تیم را نادیده و آن را با یک تصمیم غیر کارشناسی کنار گذاشت.

گل‌محمدی درباره تبلیغ روی لباس بازیکنان اظهار کرد: امروزه فوتبال یک صنعت است و جزء 7 صنعت برتر دنیا به شمار می‌رود؛ زمانی که تیم فوتبال شهرداری یک بازیکن را پرورش می‌دهد در واقع برای هر دو طرف باعث سودآوری می‌شود و جا به جایی و خرید و فروش بازیکن در دنياى فوتبال امری مشخص است لذا می‌توانیم با برنامه ریزی و هدف‌گذاری کاری کنیم تیم شهرداری در آینده درصد زیادی از هزینه‌های خود را تامین نماید و بستر مناسبی جهت توسعه و ترویج مسائل فرهنگی و ورزشی نسل آینده باشد.

وی در پایان تاکید کرد: از اعضا شورای اسلامی درخواست داریم تا در تصمیم گیری خود تجدید نظر نمایند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن