ورزشی

شهرداری همدان محبوبیت ندارد

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری شورای اسلامی همدان با تکذیب گفته‌های خود در صحن شورای اسلامی و ادعای تحریف سخنانش گفت: نام تیم شهرداری باید تغییر کند چرا که اسم شهرداری همدان محبوبیتی ندارد.

ناصر صفری افلاکی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به اینکه خرید و فروش بازیکن‌های فوتبال با قیمت‌های نجومی نوعی تبعیض محسوب می‌شود عنوان کرد: در جامعه‌ای که  وضعیت اقتصادی یک فرد در دهک اول و دوم تفاوت زیادی دارد، کرامت انسانی رعایت نشده و تبلیغات بر روی لباس بازیکنان و خرید و فروش آنها اقدام پسندیده‌ای نیست.

وی ادامه داد: هیچ یک از شهروندان راضی نیستند تا مالیات و عوارض آنها خرج ورزشی شود که فقط تماشاگر باشند و این هزینه را می‌توانیم جایگزین پیشرفت وزرش‌های بومی و محلی کنیم.

صفری افلاکی با تأکید بر اینکه اسم شهرداری بر روی تیم فوتبال باید حذف شود و نامی دیگر را جایگزین آن کنیم تصریح کرد: اسم شهرداری بر روی تیم فوتبال این تفکر را در ذهن مردم به وجود می‌آورد که شهرداری ثروتمند است و دیگر کمکی به شهرداری نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: با استناد بر قانون و به علت کمبود منابع مالی در مجموعه مدیریت شهری با تیم داری مخالفم و می‌توان ورزش های بومی محلی و کشف استعداد در بین مردم را جاگزین این ورزش کنیم.

این عضوشورای شهر اظهار کرد: خوشبختانه  همدان شهری صنعتی نیست تا بتوان برای تأمین منابع مالی تیم فوتبال، سرمایه گذار جذب کرد چرا که صعنتی بودن می‌تواند به محیط زیست شهر آسیب بزند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان در پایان یادآور شد: تیم فوتبال را باید به یک باشگاه صاحب صلاحیت بسپاریم و اسم شهرداری از روی آن حذف شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن