ورزشی

انعقاد قرارداد تیم شهرداری با شهرداری

رئیس شورای اسلامی شهر همدان از بررسی رأی اعضای شورا مبنی بر تیم داری شهرداری در هیئت تطبیق خبر داد و گفت: شهردار قول ساخت و راه اندازی باشگاهی مستقل برای این تیم داد.

محمود مسگریان در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در تشریح این خبر اظهار کرد: تصمیم شورا در روز یک‌شنبه واگذاری این تیم بود اما چون راهکار قانونی برای این اقدام نداشتیم در روز گذشته تصمیم بر این شد تا شهرداری در سال جاری هم هزینه‌های این تیم را بر عهده گیرد تا باشگاهی مستقل برای آن راه اندازی کند.

وی ضمن گلایه از اینکه هیچ یک از نهاد و ارگان‌ها کوچکترین کمکی به تیم فوتبال شهرداری نکردند یادآور شد: در سال گذشته ضمن تقبل هزینه و پیگیری مکرر شهرداری برای پخش زنده بازی این تیم از صدا و سیما ، این خواسته عملی نشد.

مسگریان با بیان اینکه ساخت باشگاه فرهنگی، ورزشی مستقل می‌تواند در تأمین هزینه‌های این تیم موثر است عنوان کرد: در حال حاضر منتظر تأئید هیئت تطبیق هستیم.

این عضوشورای شهر در پایان افزود: شهرداری همدان برای ارتقای تیم فوتبال شهرداری سرمایه گذاری خوبی انجام داده و امسال نیز تیم شهرداری برای انعقاد قرار داد به شهرداری می‌روند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن