اجتماعی

اعزام ۷۰ مبلغ به مساجد ملایر

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر
به اجرای برنامه های بزرگداشت دهه ولایت و امامت در ملایر اشاره کرد و از اعزام ۷۰ مبلغ به مساجد ملایر با هدف «تبیین واقعه غدیر » خبر داد.

روح‌الله نجفی مقدم در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین گفت: در دهه ولایت و امامت در ۱۴ نقطه شهرستان موکب و ایستگاه صلواتی برپا می‌شود در ۶۰ مسجد شهرستان مراسم جشن‌های غدیر را برگزار می کنیم.

وی با بیان اینکه در ۱۰ محله و نقطه کاروان‌های شادی راه اندازی میشود، اظهار کرد: مسابقات خطبه‌خوانی غدیر در دهه ولایت برگزار می‌شود.

نجفی مقدم به اعزام ۷۰ مبلغ به مساجد شهرستان با هدف تبیین واقعه غدیر، اعزام ۳۰ مداح به مساجد و مناطق شهرستان در این ایام، برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر، دیدار با خانواده، سادات، دیدار با امام‌جمعه، برگزاری محافل قرآنی، برگزاری ختم صلوات و قرآن و اجرای برنامه‌های فرهنگی در فضای مجازی اشاره کرد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر با بیان اینکه امسال برنامه‌های این اداره در دهه ولایت و امامت متنوع تر شده است،افزود: امسال هفته عفاف و حجاب و دهه ولایت، همزمان شده است.

وی تصریح کرد: در این راستا برنامه‌های مختلف از جمله همایش دختران انقلاب در پارک بانوان، اجرای سرود دختران انقلاب و همایش‌های با موضوع حجاب اسلامی با حضور کارشناسان با همکاری سایر نهادهای فرهنگی برگزار می‌شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن