اجتماعی

اعزام ۷۰ مبلغ به مساجد ملایر

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر
به اجرای برنامه های بزرگداشت دهه ولایت و امامت در ملایر اشاره کرد و از اعزام ۷۰ مبلغ به مساجد ملایر با هدف «تبیین واقعه غدیر » خبر داد.

روح‌الله نجفی مقدم در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین گفت: در دهه ولایت و امامت در ۱۴ نقطه شهرستان موکب و ایستگاه صلواتی برپا می‌شود در ۶۰ مسجد شهرستان مراسم جشن‌های غدیر را برگزار می کنیم.

وی با بیان اینکه در ۱۰ محله و نقطه کاروان‌های شادی راه اندازی میشود، اظهار کرد: مسابقات خطبه‌خوانی غدیر در دهه ولایت برگزار می‌شود.

نجفی مقدم به اعزام ۷۰ مبلغ به مساجد شهرستان با هدف تبیین واقعه غدیر، اعزام ۳۰ مداح به مساجد و مناطق شهرستان در این ایام، برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر، دیدار با خانواده، سادات، دیدار با امام‌جمعه، برگزاری محافل قرآنی، برگزاری ختم صلوات و قرآن و اجرای برنامه‌های فرهنگی در فضای مجازی اشاره کرد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر با بیان اینکه امسال برنامه‌های این اداره در دهه ولایت و امامت متنوع تر شده است،افزود: امسال هفته عفاف و حجاب و دهه ولایت، همزمان شده است.

وی تصریح کرد: در این راستا برنامه‌های مختلف از جمله همایش دختران انقلاب در پارک بانوان، اجرای سرود دختران انقلاب و همایش‌های با موضوع حجاب اسلامی با حضور کارشناسان با همکاری سایر نهادهای فرهنگی برگزار می‌شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن