اجتماعی

برگزاری همایش ۸۰۰۰ نفری پیاده‌روی

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر از برگزاری همایش هشت هزار نفری پیاده‌روی خانوادگی در ملایر خبر داد و گفت: مسیر این همایش از پارک چمران به سمت بلوار پارک سیفیه و میدان دکتر بابک و محل تجمع در پارکینگ سیفیه تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین حسین فارسی ظهر چهارشنبه ۲۲ تیر ماه در نشست هماهنگی برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد، افزود: همایش هشت هزار نفری پیاده‌روی خانوادگی در راستای کنگره هشت هزار شهید والامقام استان همدان و همزمان با دهه ولایت و امامت و روز تکریم خانواده برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه زمان برگزاری این همایش بزودی اعلام خواهد شد، اظهار کرد:تمامی مسائل ترافیکی، انتظانی و امنیتی در جریان برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی اندیشیده شود.

فارسی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید در برگزاری هرچه بهتر این همایش، هم‌افزایی و همراهی لازم را به عمل آورند، ادامه داد: برگزاری همایش هشت هزار نفری پیاده‌روی خانوادگی طبق پیشنهاد فرماندار ملایر و با پیوست فرهنگی است و تمام ظرفیت‌های شهرستان باید در این زمینه به کار گرفته شود.

معاون فرماندار ملایر افزود: در کنار همایش پیاده‌روی خانوادگی، همایش پیاده‌روی غدیر به مناسبت عید سعید غدیر خم نیز باید باشکوه و عظیم برگزار شود.

فارسی با بیان اینکه با همراهی تمامی مجموعه شهرستان و بخش خصوصی، جوایز ویژه و ارزنده‌ای برای همایش در نظر گرفته شده است، گفت: اطلاع‌رسانی، تبلیغات و فضاسازی سطح شهر و مراکز بخش‌ها با قوت انجام و بنرهای ویژه همایش در نقاط مختلف شهر و هر یک از مراکز بخش‌ها، نصب شود.

وی خاطرنشان کرد: فوریت‌های پزشکی، آتش‌نشانی و هلال احمر در مسیر و محل برگزاری همایش حضوری فعال داشته باشند، همچنین تعرفه‌های ثبت‌نام شهروندان با استقرار چادرهای هلال احمر در نقاط مختلف شهر ملایر و همچنین در مراکز بخش‌ها و روستاهای همجوار شهر ملایر در سطح وسیع توزیع شود.

فارسی ادامه داد: مستندسازی همایش، برپایی ایستگاه صلواتی، تزئین جایگاه برگزاری مراسم، پیش‌بینی اتوبوس‌های خط واحد برای جابجایی شهروندان و فضاسازی مسیر همایش پیاده‌روی و سایر موارد باید با دقت اجرایی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن