اجتماعی

چاه و جوی آب جان ۲ همدانی را گرفت


سخنگوی اداره کل پزشکی قانونی استان همدان گفت: یک نفر درون چاهی واقع در شهر همدان و فرد دیگری به علت افتادن در جوی پر از آب در ملایر طی ۲۴ ساعت گذشته جان باختند.

علیرضا صارمی در گفتو گو با پایگاه خبری همدان آنلاین اظهار داشت: مرد ۶۰ ساله ای در حال حفر چاه در روستای آبشینه شهر همدان به علت کمبود اکسیژن دچار گاز گرفتگی و خفگی شد.
وی اضافه کرد: با وجود خارج کردن مرد میانسال از چاه و انتقال وی به مرکز درمانی اما تلاش ها برای احیای این فرد بی نتیجه ماند و این مرد جان خود را از دست داد.
سخنگوی اداره کل پزشکی قانونی استان همدان ادامه داد: همچنین مرد ۵۰ ساله ای با سابقه بیماری صرع پس از تشنج داخل جوی پر آب و بزرگی در شهرستان ملایر سقوط کرد و به علت ناتوانی در شنا کردن داخل جوی غرق شد و جان باخت.
علیرضا صارمی با اشاره به اینکه ۱۰ روز پیش هم یک خردسال در روستای موسی آباد اسدآباد دچار حادثه غرق شدگی شد اما توسط پدر خود به بیمارستان منتقل شد افزود: پسر ۵ ساله بعد از گذشت ۱۰ روز و علی رغم تلاش تیم پزشکی دیروز جان خود را از دست داد.
صارمی با بیان اینکه در فصل تابستان آمار غرق شدگی افزایش می یابد اظهار داشت: ماه نخست تابستان سال گذشته سه نفر غرق شدند اما این آمار در تیر ماه امسال پنج نفر بوده است.
صارمی افزود: ۱۰ نفر از ابتدای سال جاری تا امروز بر اثر غرق شدگی در استان همدان جان باختند که این آمار در چهار ماهه سال گذشته هفت نفر بوده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی آمار مرگ و میر ناشی از غرق شدگی این استان در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن(۱۳۹۹) حدود ۲ برابر افزایش داشت و از ۱۲ نفر به ۲۴ نفر شامل ۲۳ مرد و یک زن رسید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن