اجتماعی

تقويت بنیان خانواده‌ها با برگزاری نشست آموزشی

امروز به همت جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی و دفتر امام جمعه ملایر ، نشست مادران فاطمی و دختران زینبی در حسینیه حضرت امام خمینی (ره) ملایر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، دبیر جبهه فرهنگی و اجتماعی در این گردهمایی با گرامیداشت هفته نماز جمعه گفت: امروز نقش مادران و دختران انقلابی بیش از هر زمان دیگر می تواند دم مسیحایی به وجود جامعه تزریق کند.

دکتر محمود آصفی افزود: متاسفانه دشمنان داخلی و خارجی سعی در کمرنگ نشان دادن نقش زنان در جامعه اسلامی دارند که این نقشه شوم با باز تعریف نقش بسیار رکین مادرانگی به راحتی قابل خنثی سازی است .

وی تصریح کرد: جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی ملایر در آینده ای نزدیک سلسله نشست های آموزش و تخصصی را در حوزه خانواده ،‌ فرزند آوری و… کلید میزند که استمرار آن به استقبال بانوان میسر خواهد شد.

در ادامه مریم نگاهداری، دبیر قرارگاه جهادگران تربیتی شهید نقدی زمانی ملایر ، با بیان نکاتی مهم در باب اعیاد مباهله ، ولایت و روز خانواده پاتوق دختران زینبی شهرستان ملایر را یک پایگاه اجتماعی بسیار توانمند برای جذب و آموزش نسل جدید دانست که می تواند با یاری افراد صاحب نظر و متخصص پربار تر از گذشته باشد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه ذاکر اهلبیت کربلایی امین زنگنه به مدح و ثنای اهلبیت (س) پرداخت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن