اجتماعی

بهار میزبان نماینده معین رئیس جمهور

فرماندار بهار در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به سفر ریاست محترم جمهور و هیات همراه به استان، فردا میزبان نماینده معین رئیس جمهور خواهیم بود.

به گزارش پايگاه خبری همدان آنلاین، روح اله نباتی عنوان کرد: دکتر علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور، به عنوان نماینده معین رییس جمهور در شهرستان حضور خواهند یافت و موضوعات و مساله مطرح شده را احصا و به جلسه ی هیئت دولت منتقل خواهند کرد.

غبارروبی گلزار شهدا و زیارت مرقد آیت الله بهاری، دیدار با خانواده شهدا ، شرکت در شورای اداری، ملاقات مردمی، بازدید از چند پروژه عمرانی از برنامه‌های نماینده ویژه رییس جمهور در شهرستان بهار میباشد.

حضور وزیر راه و شهرسازی( بازدید از راهدارخانه رسول آباد و زیرگذر شهید زارعی) و معاون وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ( از شهر لالجین) در شهرستان پیش بینی شده است

مردم عزیز می توانند از طریق سامانه سامد ( ۱۱۱) طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه گزارشات، انتقادات، ایده ها و نظرات خود را ارائه کنند.

پروژه های عمده شهرستان که نیازمند اعتبارات کلان است و مسائل و مشکلات شهرستان احصا شده و در سفر هیات دولت ارائه خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن