اجتماعی

تامین سوخت هواپیماهای حجاج از منطقه همدان

سوخت هواپيماهای حجاج بيت اله الحرام از مركز سوختگيری هواپيمايی منطقه همدان تأمین و عرضه شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرورده های نفتی منطقه همدان، سوخت رساني، ارايه خدمتي مهم، اثرگذار، خاطره انگيز و ماندگار از ديرباز شان و فلسفه وجودي سازمان شركت ملي پخش بوده و از افتخارات كاركنان خدوم و خستگی ناپذير اين مجموعه به شمار می آيد.

امین روستایی، مدیر منطقه گفت: آنجايي كه پای سوخت رسانی به كاروان هاي زائر خانه خدا در ميان باشد وصف و شرح اين دل‌دادگي، سخت، اما آكنده از عطر معنويت و همراه با ذكر الهم لبيك، لبيک لا شريک لک لبيک و بارش مرواريدهای اشك شوق خادمان اين عرصه است.

وی با بیان توصيف بالا تصریح کرد: سوخت رساني به كاروان هاي سفر معنوي زيارت خانه خدا و همچنين تأمين سوخت كاروان هاي سفر اربعين حسيني به عنوان دو نقطه عطف تمام فعاليت هاي طول سال مجموعه سوخت رسانان است كه خستگي از تن می زدايد و جان به بركت اين همراهي، قوت می گيرد.

ايشان ضمن قدردانی از مسئول و كاركنان مركز سوختگيري هواپيمايي منطقه افزود: امسال تعداد 13 فروند هواپيماي ايرباس شركت هواپيمائی ايران اير به صورت رفت و برگشت، پرواز حاجيان را از فرودگاه بين المللي شهدای همدان به مقصد فرودگاه جده عربستان را به انجام رساندند كه يكشنبه 2 مرداد 1401 با فرود سلامت آخرين پرواز حجاج عزيز پرونده سوخت رسانی به اين پروازها از مبداء استان همدان بسته شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن