اجتماعی

عملکرد خوب همدان در جشنواره برج میلاد

 معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از عملکرد بسیار خوب برنامه‌های استان همدان در جشنواره گردشگری، خوراکی و اقوام برج میلاد تهران خبر داد.

علی خاکساری در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: با برگزاری جشنواره گردشگری، خوراکی و اقوام در برج میلاد تهران از تاریخ 2 تا 7 مرداد ماه، استان همدان در روز دوشنبه 3 مرداد برنامه‌های خود را اجرا کرده و مورد استقبال بسیار خوبی از جانب مسئولان و بازدید کنندگان قرار گرفت.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه برنامه شب‌های فرهنگی با حضور مسئولان، هنرمندان، نماینده استان همدان در مجلس شورای اسلامی و شهرداران اجرا شده و همچنین برنامه‌های متنوعی مانند نقالی، کار با سفال، پذیرایی از میهمانان با سوغات همدان و اجرای گروه‌های هنری در دستور کار قرار گرفت.

علی خاکساری اظهار کرد: این جشنواره کمک خوبی برای شناخت عموم مردم با فرهنگ و آداب استان همدان ایجاد کرده است و تلاش می‌شود با شرکت در جشنواره‌های دیگر وانجام تبلیغات گسترده برای ایجاد بسترهای گردشگری مناسب برای مسافران در تمامی ایام سال و همچنین آگاه کردن افراد درباره پایتخت تاریخ و تمدن کشور اقداماتی لحاظ شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن