اجتماعی

حمايت از طرح‌های گردشگری کشاورزی

امروز وزیر جهادکشاورزی در حاشیه بازدید از پروژه طرح فراز باغ انگور روستای ورچق از توابع بخش مرکزی ملایر بیان کرد: از طرح های «گردشگری کشاورزی» حمایت میکنیم.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سید جواد ساداتی نژاد پنجشنبه، ۶ مرداد ماه که به عنوان نماینده هیئت دولت میهمان ملایری ها بود،افزود: باید بخشی از باغات انگور ملایر به سمت تازه خوری روی بیاورند.

وی با بیان اینکه در زمینه پرداخت تسهیلات به صنایع تبدیلی اعتبارات خوبی کنار گذاشته شده و هیچگونه کمبودی نداریم، تصریح کرد: از طرح‌های گردشگری در حوزه کشاورزی حمایت می‌کنیم.

حضور وزیر جهاد کشاورزی در منزل جهادگر شهید رحمان بتویی

در ادامه وزیر جهاد کشاورزی به عنوان وزیر معین و نماینده هیئت دولت در شهرستان ملایر با همراهی نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولین در منزل جهادگر شهید رحمان بتویی حضور یافتند.

سید جواد ساداتی نژاد با والدین معظم این شهید بزرگوار دیدار کرد در ادامه برنامه های سفر وزیر از پروژه مسکن مهر بازدید کرد و در حاشیه این بازدید با جمعی از اهالی ملاقات داشت و از مشکلات و کمبودهای این حوزه مطلع شد، در ادامه مسئولین از پروژه تفریحی _ توریستی مینی ولرد ملایر بازدید داشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن