سیاسی

همدان در عملیات مرصاد برای وطن عزت آفریدند. 

رئیس جمهور گفت: مردم همدان در عملیات مرصاد برای وطن عزت آفریدند.
آیت‌الله ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز در جمع نخبگان و خانواده شهدا اظهار کرد: برای من توفیقی است که در بین نخبگان، خانواده شهدا، ایثارگران و این افتخاران نظام حضور دارم.

وی با اشاره به سالروز غرورآفرین عملیات مرصاد گفت: این ایام یادآور رشادت و ایستادگی سربازان نظام است در شرایطی که دشمنان می‌خواستند با جنایات خود راه را برای نظام سلطه باز کنند و جلوی آنچه از ارزش‌های نظام اسلامی خلق شده بود؛ را بگیرند.

رئیس جمهور با بیان اینکه منافقان و دشمنان درصدد بودند با حرکات ظلمانی خود جلوی ارزش‌ها و آرمان‌ها سد شوند، اما سربازان نظام نگذاشتند تاکید کرد: در جریان جنگ تحمیلی و همچنین عملیات مرصاد سلحشوران افتخار آفریدند و عزت برای اسلام آفریدند.

وی با بیان اینکه همواره باید رشاهدت و شهادت‌های نیروهای اسلام مرصاد در خاطره‌ها بماند و باید نفاق منافقین را نیز به خاطر بسپاریم اظهار کرد: دشمن همواره به دنبال نفوذ هستند و جریان انقلابی باید مراقبت کند تا این جریان نتواند به اهداف خود برسد.

رئیسی با بیان اینکه جریان نفاق چهره خود را می پوشاند و اهداف پلید خود را پنهان می‌کند و به پیش می‌برد افزود: در طول تاریخ انقلاب اسلامی ضربه‌ای که از نفاق خوردیم از کفر نخوردیم و وقتی در تاریخ اسلام نیز نگاه می‌کنیم نیز ضربه جریان نفاق بسیار سهمگین‌تر است.

وی با اشاره به اینکه در ایام عملیات مرصاد باید یادآوری کنیم که همواره مراقب جریان نفاق و نفوذ و دست‌های پنهان عناصر نفوذ باشیم و این هوشیاری می‌طلبد تصریح کرد: افرادی که در مقابل ائمه معصومین ایستادند، افرادی نمازخوان‌، روزه‌گیر و قران خوان بودند اما یا بصیرت نداشتند و یا منافق بودند.

رئیس جمهور با بیان اینکه باید مراقب الحاد و شرک بود، اما شناخت جریان نفاق سخت‌‌تر است ادامه داد: باید نقاب را از چهره نفاق کنار و برای همه برملا کرد که چهره نفاق چیست؟

وی با بیان اینکه این امری است که همواره یک مسلمان آگاه با بصیرت باید با چشم دل ببیند، راه و راهبر را ببیند و دوست و دشمن را بشناسد خاطرنشان کرد: در این راه انسان باید با چشم باز حرکت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن