سیاسی

وعده هایی که قرار است عملی شود

آیت الله ابراهیم رئیسی در نشست خبری با خبرنگاران استان همدان ضمن تبریک هفته خبرنگاران گفت: در این سفر ۱۷۹ طرح تصویب شده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین عصر پنجشنبه ۶ مرداد ماه رئیس جمهور کشور در پاسخ به سوال اینکه وضعیت آب در همدان چگونه خواهد بود بیان کرد:
از ابتدای آغاز دولت پیگیری انجام دادم و از اولویت های کاری استاندار بوده است؛ همچنین، ۱۷ سال این پروژه عقب افتاده بود و امسال به عنوان کار اصلی دنبال کردم و حداکثر ظرف دو ماه آینده مسئله برای همدان را حل خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوال اقتصاد کشاورزی عنوان کرد: استان همدان شهر کشاورزی است و باید به عنوان اقتصاد در استان استفاده شود و اما باید چند اقدام از طرف دولت انجام شود.
آیت الله رئیسی در ارتباط با اصلاح مدیریت منابع آبی اظهار کرد: تغییر الگوی کشت در درجه دوم اهمیت دارد و پرداخت تسهیلات به کشاورزان و همینطور تضمین خرید محصول از کشاورز.

رئیس جمهور کشور اذعان کرد: در خصوص مسئله مسکن ما هر سال ۷۰۰ هزار مسکن باید ساخته می شد که در این سالها انجام نشده است
ما یک عقب ماندگی در احداث مسکن داریم و ما باید سالی غریب به یک میلیون مسکن بسازیم و این باید انجام بشود، ما از وزیر خواستیم زمین را تامین کنند، همچنین در استان در تامین زمین در رتبه های آخر قرار داشت و با پیگیری متفاوت شده و به رتبه پنجم رسیده نسبت به تامین زمین اقدام شده زوج های جوان و دانشجوهایی که ازدواج کردن باید در اولویت باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن