اجتماعی

برخورد جدی با متخلفان در امر گشت ارشاد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از جریان آغاز کشف حجاب در فضای مجازی اقدامات و برنامه هایی از سوی برخی تیم های موافق این جریان رقم خورده است.

احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، عنوان کرد: تمامی کلیپ هایی که در فضای مجازی پخش می‌شوند صحت صد درصدی آن‌ها مشخص نیست، بنابراین با شروع حرکت‌های هنجارشکنی برخی از گروهک‌ها اقداماتی در جهت تضعیف و زیر سوال بردن دستگاه های نظارتی انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: برخی از کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی ساختگی و سازماندهی شده بوده ولیکن این اقدام مختص به اکنون نبوده، بلکه از ابتدای دوره اول اصلاحات برای قبح شکنی دست به ساخت این کلیپ‌ها می‌زنند.

فلاحی اظهار کرد: در صورتی که صحت کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی تایید شود و ماموران کاری در خلاف قوانین انجام دهند بدون شک با آنان برخورد شده و طبق قوانین مجازاتی برای آن‌ها تعیین می‌گردد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، اذعان کرد: این گروه‌ها در ارتباط با دستگاه‌های نظارتی که ممکن است برایشان ضرر داشته باشد، هر کاری می‌کنند تا دیدگاه مردم را نسبت به آن‌ها تغییر داده باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن