اجتماعی

توجه شورا به منافع مردم

رييس شورای اسلامی شهر همدان گفت: ما در این شورا تمام تلاش خود را در جهت شفاف سازی و انعکاس مسائل و موضوعات شورا شهر داشته باشیم؛ علاوه بر اینکه مصوبات در فضای مجازی قرار میگرفت، ما از همان ابتدا بحث پخش زنده انتخابات شورا در جریان انتخاب شورا و نیز جلسات شورا را داشتیم.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، ظهر روز دوشنبه ۱۰ مرداد ماه محمود مسگریان در حضور جمعی از خبرنگاران عنوان کرد: تلاش می‌شود در آینده از طریق یک بستر مناسب جلسات شورا را به صورت زنده پخش و همچنین سامانه شفافیت شورا را به زودی برای اطلاع عموم فعال نماییم تا مردم بتوانند از مسائلی که در ارتباط با آنان است آگاهی پیدا کنند.

وی بیان کرد: شورای اسلامی در یک سال گذشته حدودا ۱۱۰ جلسه رسمی برگزار کرده است که در این جلسات علاوه بر لوایح ارسالی از شهرداری، طرح‌هایی از طرف کمیسیون‌های شورای شهر هم مطرح می‌شد.

رییس شورای شهر همدان در رابطه با موضوعات مختلف در زمینه‌های شهری و کمیسیون‌های مختلف مطرح شده است اذعان کرد: حدود ۲۹۱ مصوبه در یک سال گذشته در شورای شهر داشته‌ایم و این نشان از آن دارد که ما در ارتباط با موضوعات شهری فعال بوده‌ایم، ولیکن عضویت اعضا شورا و حضور آنان در جلسات خارج از شورا یا در ادارات حاکی از آن است که اعضا به دنبال ارائه کارنامه خوبی به مردم هستند و در جلسات کمیسیون‌ها مانند جلسات شورا حضور فعالی دارند.

محمود مسگریان با توجه به اهمیت بودجه بعد از انتخاب شهردار افزود: در این خصوص ما تلاش کردیم تا بتوانیم هزینه‌های زائد را کاهش دهیم، اولویت ‌ها را در نظر بگیریم و آنچه را که مورد انتظار مردم در شهرداری است با توجه به توسعه متوازنی که باید باشد گسترش دهیم؛ در دوره‌های قبل اقدامت بسیار مفیدی انجام شده و به خدمات کم برخوردار امکانات بسیار خوبی از لحاظ آبادانی و توسعه مراکز فرهنگی و… داده شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن