اقتصادی

سهم ١٣٣ ميليارد تومانی ملایر از بودجه امسال

فرماندار ملایر با اشاره به سهم ۱۳۳ میلیارد تومانی ملایر از بودجه سال ۱۴۰۱، گفت: هنر مدیران شهرستان جذب بودجه‌های ملی و گلوبال است و هر مدیری برنامه تحولی داشته باشد، بودجه بیشتری می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی پنجشنبه ۱۳ مرداد در نشست کمیته برنامه‌ریزی ملایر، افزود: سهم این شهرستان از بودجه سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۱۳۳ میلیارد تومان تعیین شده که پیش‌بینی می‌شود این رقم تا پایان سال افزایش یابد.

وی با بیان اینکه مدیران موظف هستند برای جذب و هزینه کرد هر ریال این بودجه برنامه‌ریزی کنند، اظهار کرد: با توجه به اینکه ۱۰ درصد اعتبارات در کمیته برنامه‌ریزی و مابقی به صورت گلوبال و در اختیار وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های کل است، مدیران باید تمام توان و هنر خود را برای جذب ۹۰ درصد بودجه در اختیار وزارتخانه‌ها و اعتبارات ملی صرف کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدیران باید برنامه‌محوری را در راس هزینه‌کرد بودجه امسال قرار دهند و هر دستگاه‌ اجرایی که برنامه تحولی نداشته باشد، اعتباری به آنها تعلق نمی‌گیرد.

فرماندار ملایر با بیان اینکه عدالت‌محوری از دیگر شاخص‌های مهم کاری مدیران در بودجه امسال است، تصریح کرد: در توزیع اعتبارات امسال، اولویت‌ها را مد نظر قرار دادیم و از مدیران نیز چنین مطالبه‌ای داریم.

اسماعیلی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با تمام توان بودجه دستگاهی خود را جذب کنند تا سهم این شهرستان در شهر دیگری هزینه نشود، گفت: اولویت بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است و مدیران اطلاعات کاملی از روند پروژه‌ها و عملکرد مالی خود داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: تهیه بانک جامع اطلاعاتی، ارائه آمار درست و واقعی، رشد متوازن و اصلاح شاخص‌ها از دیگر الزامات مدیران این شهرستان است.

اسماعیلی با بیان اینکه مدیران باید برنامه و چشم‌انداز مناسبی برای حوزه کاری خود داشته باشند، گفت: بر اساس توزیع عدالت، به شهرهای کوچک همچون اسلامشهر آق‌گل و مناطق حاشیه شهر اعتبارات خوبی پیش‌بینی شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن