ورزشی

صعود، هدف تیم شهرداری

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان از تلاش های  تیم شهرداری و مسئولین مربوطه در جهت پیشرفت تیم خبر داد.

احمد جمشیدیان در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین،اظهار کرد: در فصل گذشته تیم شهرداری با توجه به آمار‌ها پیشرفت چشم گیری داشته است همچنین بی وقته در حال تلاش و تمرین برای گسترش و پیشرفت تیم هستیم از این رو به دنبال جذب بازیکنان جدید برای تیم خواهیم بود.

وی بیان کرد: تلاش ها و تمرین ها باعث رشد این تیم شده است، شاید تیم شهرداری روی کاغذ مدعی صعود به دسته‌های بالاتر نباشد ولیکن با این هدف  تا رسیدن به آن به راه خود ادامه می‌دهد؛ همچنین برگزاری دیدارهای تدارکاتی برای ما از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است و از اولویت‌های اصلی ما طی این مدت کوتاه خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری، اذعان کرد: تیم فوتبال شهرداری همدان تنها متعلق به مجموعه شهرداری نیست و باید تمام ادارات و مجموعه‌های استان برای کمک به این تیم پای کار بیایند تا بتوانیم این سرمایه اجتماعی را به نحو احسن و شایسته برای استان حفظ کنیم.

جمشیدیان افزود: آماده‌ نبودن چمن‌های فوتبال شهر همدان باعث شد تمرینات آماده‌سازی خود را بیش‌تر در نقاط مختلف استان هم‌چون بهار و لالجین دنبال کنیم و این جا به جایی ها و نیز عدم وجود چمن مناسب در همدان باعث بروز مشکلاتی شدیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن