ورزشی

ملایر، میزبان مسابقات وزنه برداری استان انتخابی المپیاد کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه سالن شهید جولایی استادیوم تختی میزبان مسابقات وزنه برداری استان ویژه بانوان و آقایان انتخابی المپیاد کشور بود، گفت: مسابقات وزنه برداری استان همدان ویژه بانوان در راستای معرفی مستعدین این رشته ورزشی برای حضور در المپیاد کشور به میزبانی سالن شهید جولایی استادیوم تختی برگزار شد.

حیمد رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: بیش از 10 نفر از ورزشکاران این رشته ورزشی از شهرستان های همدان، ملایر، تویسرکان و نهاوند در رده سنی نوجوانان در این دوره از رقابت ها شرکت کردند و برای کسب مقام و رتبه برتر آن با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهارکرد: در نهایت هوریا فتوحی از ملایر، مهسا غیاثی، تارا درویشی، فاطمه زهرا دارایی، عسل کدخدایی و نجمه پیرفلک از نهاوند، یگانه معماری و زینب پرتیوفر از تویسرکان از سوی داوران و ناظران این مسابقات انتخاب و برای حضور در المپیاد کشوری وزنه برداری بانوان انتخاب و معرفی شدند.

سپهری نیا با بیان اینکه همچنین در راستای معرفی مستعدین ورزش وزنه برداری در بخش آقایان نیز یک دوره مسابقات وزنه برداری در سالن شهید جولایی مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر خاطرنشان کرد: در پیان این دوره از رقابت ها طاها میرزایی، حسین کولیوند، سینا هودایی و امیرعباس تیموری از ملایر، محمد یاسین کلهر، ابولفضل کیانی و محمد مهدی یار حسینی از نهاوند و مانی ساکی از کبودراهنگ به عنوان نفرات برتر و مستعدین این رشته ورزشی برای حضور در المپیاد کشور از سوی داوران و ناظران این رقابت‌ها انتخاب و معرفی شدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن