اجتماعی

مشکلات هندسی استان عامل تصادفات متعدد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان، از تصادفات متعدد در بلوار آيت الله نجفی به دلیل مشکلات هندسی خبر داد.

سرهنگ فرخ جمالی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: با توجه به تعطیلات پیش‌رو و عبور تمام خودرو‌های منطقه غرب کشور از همدان با تصادفات متعددی در‌ بلوار آیت الله نجفی رو به رو هستیم.

وی بیان کرد: علت اصلی تصادفات به خصوص در زمان تعطیلات مشکلات راه می‌باشد و تمام غرب کشور باید از یک معبر سه متری یعنی بلوار آیت الله نجفی عبور کنند، که خود بزرگ ترین نقص و اشکال است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان، اظهار کرد: ما همیشه این دغدغه را‌ داریم که حجم ترافیک بالا را از کجا عبور دهیم؛ همچنین در رابطه با موج برگشت نیز در بلوار فرودگاه مشکلاتی داریم که هنوز هم حل نشده است و یقینا در اربعین و ایام تاسوعا و عاشورا دغدغه‌هایی داریم.
وی در ارتباط با خسارات وارده تاکید کرد: تصادفات از بلوار آیت الله نجفی که به بلوار ارتش منتهی می‌شود در ساعات خاصی یعنی ۷ عصر به بعد دست کم ۱۵ مورد تصادف گزارش می‌شود، که به نوبت خود خسارات بالایی را در بر دارند و اغلب برخورد کامیون با خودرو‌های شخصی بوده است.

سرهنگ جمالی در خصوص اعمال محدودیت‌های تردد در عاشورا افزود: با توجه به برگزاری آیین‌های عزاداری و حضور هیات‌ها در معابر عمومی محدودیت‌های تردد برای پیشگیری از بروز سانحه و گره‌های ترافیکی از ساعت ۵ بامداد روز عاشورا پیش بینی شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن