اجتماعی

سوخت رسانی جهادی منطقه همدان در محرم  

جهادگران عرصه سوخت‌رسانی محمولات سوخت برای مصارف محلی و اقصی نقاط كشور از مبداء منطقه همدان را تأمین و ارسال کردند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، رانندگان ناوگان حمل و نقل سوخت این منطقه اين روزها اوقات پركاری را پشت سر می‌گذارند.

اين روزها حال و هوای انبار نفت تداركاتی منطقه همدان معطر به بوی اسپند و گلاب و شهد شربت به نيت حضرت سيد الشهداء و 72 تن از ياران تشنه لب صحراي كربلا دارد تا عزم و اراده سوخت رسانان به تبرك قدوم خادم الحسينيان جزم و متبرك شود.

بر پایه این گزارش، تأمين و تحويل محمولات بنزين و نفتگاز به مصرف كنندگان عمده و جزء بخش هاي مختلف مصرف اعم از حوزه عظيم كشاورزي، صنايع و نيروگاهها از سويي و حفظ ذخيره كافي سوخت در مسيرهاي مواصلاتي مهم استان و گذرگاه كاروانيان از شمال و مركز به جنوب و غرب كشور از سویی دیگر کار سوخت رسانی را در این ایام حساس تر جلوه می‌کند.

با توجه به نزديك شدن به هفته هاي اوج مصرف سفرهاي تابستاني و سفرهاي معنوي ايام محرم و صفر هموطنان بسوي عتبات عاليات تا بزرگترين اجتماع سياسي- عبادي زائران اربعين شهادت حضرت ابي عبداله(ع) در كربلاي معلي، اهمیت تأمین و توزیع سوخت این سفرها را دو چندان کرده است.

گزارش روابط عمومی می افزاید: جهادگران سوخت رسان همداني این مهم را توفیقی اجباری و دل‌پسندانه دانسته و به عشق خدمت به مسافران کربلای معلی و دیگر مسافرانی که به پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین قدم می گذارند شبانه روزی و جهادی پای کار ایستاده اند.

بر اساس این گزارش، امين روستايي، مدير منطقه گفت: تأمين و ارسال محمولات نفتي از دو مبداء انبار نفتتداركاتي ايثارگران همدان و نوشيجان ملاير به استان‌هاياروميه، زنجان، كردستان، كرمانشاه، اردبيل و شهرهاي مياندوآب و خوي نیز در دستور كار اين روزهاي منطقه همدان است.

وی افزود: تأمين و توزيع مطلوب و بي وقفه سوخت بخش هاي مختلف مصرف در طول سال به خصوص در مقاطع زماني حساس كنوني كه رويدادهاي فصلي و مناسبتي را در شرايطي خاص رقم زده است، اهميت جايگاه سوخت رسانان را بیش از پیش مبرهن مي سازد.

وي ادامه داد: به منظور تقويت روحيه جهادي و توجه به ابعاد معنوي تلاش سوخت رسانان در ايام محرم، ايستگاه صلواتي توزيع شربت در طول دهه اول محرم در انبارهاي نفت برپا شده است تا كاركنان سكوهاي عمليات بارگيري و رانندگان حمل و نقل با تلاشي مضاعف در تحقق رسالت شركت همت گمارند.

ايشان ثبت ركورد خروج 600 نفتكش بارگيري شده از انبارهاي نفت منطقه را طي 24 ساعت در طول دهه اول مردادماه امسال را كم سابقه خواند و اطمينان داد:كاركنان پرتلاش واحدهاي تاسيسات و عمليات انبارهاي نفت، روساي ادارات شهرستان ها، مهندسي فرآورده ها، HSE، خدمات اداري و پشتيباني و سامانه هوشمند سوخت منطقه 24 ساعته فرآيند ذخيره سازي، كنترل كيفيت و ارسال فرآورده را رصد و پيگيري می کنند. 

روستايي خاطر نشان كرد: كارت آزاد بنزين در تمامي جايگاه هاي عرضه سوخت استان موجود است و هم‌وطنان با اطمينان خاطر، اما با مديريت بهينه و عنايت كافي بهصرفه جويي در مصرف حامل هاي انرژي و سرمايه هاي ملي به جايگاه هاي تك و دومنظوره مراجعه و سوخت مورد نياز خودروي خود را دريافت كنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن