علمی و دانشگاهی

عملکرد خوب آموزش‌و پرورش در طرح تثبیت و تعمیق

معاون آموزش متوسطه استان همدان، از پیش رو بودن و عملکرد بسیار خوب استان همدان در اجرایی طرح تثبیت و تعمیق دانش‌آموزان خبر داد.

احمد آقامحمدی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: پیش‌بینی مسئولان استان از استقبال از طرح تثبیت و تعمیق ۲۰ درصد بوده است اما خوشبختانه طبق آمار گزارش شده این درصد بسیار بیش‌تر شده و با استقبال خوبی همراه بوده است همچنین طی بازدید تیم وزارتی کشوری، همدان یکی از بهترین استان‌ها در این امر تعیین گردیده است.

وی بیان کرد: این طرح در روزهای پایانی اجرای خود است و دانش آموزان باید برای برگزاری امتحانات که از اول شهریور ماه است خود را آماده نمایند؛ همچنین در استان همدان با شناسایی مناطق محروم این طرح را برای دانش آموزان عملی کردیم.

احمد آقامحمدی اظهار کرد: درس‌های این طرح با توجه به نمرات خرداد ماه دانش آموزان به صورت ۴ درس در هر پایه تعیین گردیده است ؛همچنین اجرای آن تا کنون از لحاظ کمیتی در وضعیت بسیار مطلوبی به سر می‌برد.

وی افزود: با بررسی‌هایی که انجام شده است ناچار هستیم کلاس‌های سال تحصیلی جدید به صورت حضوری برگزار نماییم، همچنین پیش‌بینی می‌کنیم با انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کلاس‌ها به صورت حضوری باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن